2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قدر موهای صافتو بدون موی فر نشان دهنده وجود ژن آفریقاییه و اصلا زیبا نیست

واسه من نصفش صافه نصفش فر

الان ترکیبی از اسیایی افریقایی ام😂😐

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

این که این حرفت درست نیست رو کاری ندارم 

اما چرا اینقدر نژاد پرستی 

همه ما انسانیم و مخلوق و نقاشی خدا هرکس زیبایی خودشو داره 

این حرف هاتون از بیخ و بن اشتباهه 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

🙄🙄    موی حالت دار از ویژگی های نژاد آریایی هست.  اکثر ایرانیا هم موهاشون حالت داره.   فر آفریقایی کجا فر شرقی کجا!

این که این حرفت درست نیست رو کاری ندارم  اما چرا اینقدر نژاد پرستی  همه ما انسانیم و مخل ...

البته نژاد پرستی نکردم شوخی بود. ولی کلا حرفم درسته موی فر نشان دهنده درصد کمی ژن آفریقایی هست

نه بابا اخه خسته شدم بخدا یه شونه درست درمون نمیتونم بکنم

چرا اخه مگه چقدر فر هست.قبل حموم روغن گیاهی بزن تا دو ساعت باشه بعد تو حموم ماسک بزن.بعد حمومم روغن ارگان.من شونه مخصوص موی فر هم دارم برس فر هست خیلی راحت شونه میشه.بعد خشک میکنم و تمام تا دو سه روز فر خوشکله...‌بعدم که میشوری باز.

چرا اخه مگه چقدر فر هست.قبل حموم روغن گیاهی بزن تا دو ساعت باشه بعد تو حموم ماسک بزن.بعد حمومم روغن ...

اوهوووووووووو نه بابا من این قد نمیرسم بهش 

ان شالله بد کنکور همه اینکارارو بد حمامم میکنم  

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..