2733
2734
عنوان

میگن که شیرازیا به لوبیا چشم بلبلی و برنج و شوید میگن لوبیا پلو😃

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما هم به دمپختک استامبولی میگیم😁

😁👌

تو دمپخت میشه لوبیا سبز ریخت میشه نریخت ...

تو اسمش فرقی نداره 😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
خوشمزس درست کنمممم  دستور پختش میگی من عاشق اشپزیم

سلیقست دیگه

ترکیب لوبیا چشم بلبلی و شوید و برنجه

مادرم کنار ماهیچه میپزه

برنجو تو آبی که یه ذره زردچوبه داره میجوشونی وقتی از صافی ردش کردی با لوبیا که از قبل پختی و شوید خشک قاطی میکنی میذاری دم بکشه

ما اصفهانیم با لوبیا سبز میگیم لوبیا پلو بدون لوبیا با گوشت چ خ کرده میگیم استانبولی  دمپختم ک ...

آهان 

اصفهانی منطقه دیگه ای هستین 😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
آها...عنوان تاپیکت نوشته بودی خواستم ببینم چی بهش میگین 

نه اینکه به این غذا میگن لوبیا پلو واسم جالب بود

ما نهایتا غذاهایی که خودمون نداریم رو به اسم اون شهر صداش میکنیم 

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

به ترکیب پلو و لوبیا چشم بلبلی و شوید میگن، شوید لوبیا یا لوبیا پلو شیرازی ،شما مگه به این ترکیب چه اسمی میگین؟

واسه استانبولی که لوبیا سبز میزنن

دمپخت هم ترکیبش فرق داره

چطور به پلویی که لوبیا سبز داره میگین لوبیا پلو؟ و به پلویی که لوبیا داره نمیشه گفت لوبیا پلو و واستون جالبه گفتنش و انگار خنده دار؟ اینم لوبیا + پلو هست دیگه!

هرکس توی گویش و لهجه خودش ممکنه به غذاها اسم دیگه بگه، نه عجیبه نه خنده دار و نه اشتباه

به ترکیب پلو و لوبیا چشم بلبلی و شوید میگیم، شوید لوبیا یا لوبیا پلو شیرازی ،شما مگه به این ترکیب چه ...

نه ما که اصلا ترکیب لوبیا چشم بلبلی و برنج رو نداریم،نهایتا به اسم شهرتون میشناسیم 

ولی اینکه به لوبیا پلو میگن دمپختک واسم جالب بود

و نه برام خنده دار بود و نه اشتباه و نه مسخره ای کردم 😃🥲

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
نه ما که اصلا ترکیب لوبیا چشم بلبلی و برنج رو نداریم،نهایتا به اسم شهرتون میشناسیم  ولی اینکه ...

خب چون شما ندارین قرار نیست بقیه هم نگن لوبیا پلو ، اسمشه دیگه

و اینکه به لوبیا پلو هم نمیگیم دمپخت

یه سرچ توی گوگل بزن دمپخت شیرازی، اصلا دمپخت ما فرق داره

2706