2733
2734
عنوان

چرا زنداداشا اینجورین 😬😤

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 51 پست
😑ها چیه مگه همه ازدواج باید سنتی باشه؟😶

نامزدن؟

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                             آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
ولش کن بابا حوصله داریا کسی که بعد یه عمر زندگی اداب معاشرت یاد نگرفته تو میخوای یاد بدی بهش؟ دوست ...

کی گفته با صحبت کردن راجب رفتار اشتباه یه نفر آدم بدی میشیم؟اگر قرار باشه آدم بدی بشم بهتر که بشم ولی اون آدم برام دیگه غیر قابل تحمله خیلی از حد خودش جلو رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد این داداشت یاد میگیره سر مسائل شخصیش با کسی رودروایستی نکنه مخصوصا با کسی که خودش نمیفهمه نباید ...

فکر نمی‌کردیم همچین واکنشی داشته باشن اولین بار بود ازشون همچین چیزی میدیدیم یعنی خودش گفت اصلا توقع نداشتم

کی گفته با صحبت کردن راجب رفتار اشتباه یه نفر آدم بدی میشیم؟اگر قرار باشه آدم بدی بشم بهتر که بشم ول ...

اون آدما بچه نیستن خودشون زبون دارن همونطور که تونستن با هم ارتباط بگیرن همونطورم اگه نیاز ببینن میتونن از حق خودشون دفاع کنن.

هر چقدر هم عادی سازی کنید باز هم اینجا ایرانه اینجور روابط اگه پای خانواده ها و فامیل بیاد وسط حرف و حدیث و تیکه و کنایه پیش میاد

ظاهرا داداشتون خیلی رودربایستی با همه دارن اینجوری نمیشه زندگی کرد و همیشه هم شما نمیتونی وکیل مدافع ...

آخه تولد من هم دوستان بودن هم برادرام چون فکر میکردم خیلی اوپن مایندن ولی تولد اون اصلا دلیلی نداشت باشن...منم امسال تولد گرفتم داداشای بزرگمو دعوت نمیکنم 

بکش بیرون از این قضیه دیگه کشش نده😅

نمیتونم با زنداداشم ارتباط بگیرم تحملش برام سخت شده(چون انقدر زخم زبون زده انقدر تیکه پرونده که دیگه به بالا رسیده)ولی چون مامانم دعوتشون میکنه خونه مجبورم ببینمشون😑

2706