2752
2734
عنوان

نگهداری خرگوش

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 27 پست
حمام نمیخواد اصلا

من وسواس دارم باید حمام کنه😑💔

حمام کنه نمیمیره؟؟

زخم‌ها خوب می‌شوند،اما این خوب شدن با مثل روز اول شدن بسیار تفاوت دارد..‌. م‍‌ن دخترم همونی که وقتی دلش شکست هیچکی نفهمید🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دفعش نجس

با نجسیش کار ندارم مثلا اگه حمام کنه میمیره؟؟

یا شرایط خاصی داره برای نگهداریش؟؟؟

زخم‌ها خوب می‌شوند،اما این خوب شدن با مثل روز اول شدن بسیار تفاوت دارد..‌. م‍‌ن دخترم همونی که وقتی دلش شکست هیچکی نفهمید🙂

تو سایت سرپرستی بگرد ، میتونی به سرپرستی بگیری، قیمت ش زیاد نیس، شامپو خشک بگیر مدل پودر مث پودر بچه بریز رو تن ش، یک قلاده ، دست شویی مخصوص ، ظرف غدا، غذا مخصوص و تشویقی، 

تو سایت سرپرستی بگرد ، میتونی به سرپرستی بگیری، قیمت ش زیاد نیس، شامپو خشک بگیر مدل پودر مث پودر بچه ...

سایت رو نگاه کردم قیمتش 100_200 بود ولی به داداشم گفتم بره بپرسه گفت 500

تو سایت سرپرستی بگرد ، میتونی به سرپرستی بگیری، قیمت ش زیاد نیس، شامپو خشک بگیر مدل پودر مث پودر بچه ...

مثل گربه حموم نمیکنه.؟

با نجسیش کار ندارم مثلا اگه حمام کنه میمیره؟؟ یا شرایط خاصی داره برای نگهداریش؟؟؟

نشنیدم خرگوش حمام کنند 

خرگوش خیلی ادرار می‌کنه  تو خونه نگهداری نشه بهتره 

نمیدونم حقیقتش

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
سایت رو نگاه کردم قیمتش 100_200 بود ولی به داداشم گفتم بره بپرسه گفت 500

تو دیوار شهرتون بگرد ارزانتر هم هست 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...