2733
2734
عنوان

پسری که ماشین خوب نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 59 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی که اینجوری حرف میزنه جایی جز طویله زندگی نمیکنه 😂😂 دستشوییم که جای خودتونه حونم بشینین توش عشق ...

باشه عزیزم میگن با احمق ها بحث نکن پس من هم بحثو کش نمیدم

در مورد خودت داری حرف میزنی یا دختر خالت؟!  آخه زیادی فشاری شدی

قطعا یه تینیجر جو گیر ۱۷-۱۸ سالس که هنوز کامل به بلوغ نرسیده و تو فاز این نیست که پسره شخصیت و ادبش چطوریه و فقط مدل ماشین دغدغشه🤣 تاحالا خرجشو باباش داره و نمیدونه کار کردن و پول در اوردن چقدر سخته

خیلی  همیشه دلم میخواست یکی اینطوری گیرم بیاد ببینم چطوری میگن که طرف به هیچی مینازه دیدم دیگه ...

منم دلم میخواست یکی مثل تو که تو مجازی میلیاردره گیرم بیاد ببینم چقد می ارزه😂

قطعا یه تینیجر جو گیر ۱۷-۱۸ سالس که هنوز کامل به بلوغ نرسیده و تو فاز این نیست که پسره شخصیت و ادبش ...

آره احتمالا نمیدونه 

همین کوییک هم برای یه پسر جوونی که پدر و مادر پولداری ندارم هم واقعا خوبه

قطعا یه تینیجر جو گیر ۱۷-۱۸ سالس که هنوز کامل به بلوغ نرسیده و تو فاز این نیست که پسره شخصیت و ادبش ...

باشه عزیزم پس دعا میکنم شما با یه پسر خوش اخلاق که پیکان داره باشی😂🙏🏻

کسی که تفکراتش انقدر سطحیه اعتمادی به ميزان درک و فهمش نیست و کاملا مشخصه آدما رو بر چه اساس دسته بندی میکنه فرقی هم نداره دختر یا پسر باشه

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛

درسته که پولم مهمه ولی خب باید اینم در نظر بگیرید دختر خاله شما با پول خودش ماشین خریده یا حتی اینکه پسره همینکه با زحمت خودش کوئیک خریده نشون میده مسئولیت پذیره

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
2706