2733
2734
عنوان

وای خیلی حسودم

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 23 پست
چیکارا کردی مثلا خوب شدی آفرین اراده ندارم برا بعضی چیزا امکان ندارم

من هنوزم همینم عزیزم واقعیت رو پذیرفتم و شرایط رو دارم باهاش کنار میام ولی فقط یه بدی داره اینه ک منزوی و تنها میشی همین 

من هنوزم همینم عزیزم واقعیت رو پذیرفتم و شرایط رو دارم باهاش کنار میام ولی فقط یه بدی داره اینه ک من ...

اره دور میشم ولی بخدا به کسی مشخص نمیکنما هی تعریف میکنم ازشون تا مبادا بفهمن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره دور میشم ولی بخدا به کسی مشخص نمیکنما هی تعریف میکنم ازشون تا مبادا بفهمن

ببین یه چیزی بهت بگم از کوزه همان برون ترواد که در اوست 

هرچیزی درونت باشع بیرونم همونه من خودم برا بیکاریم افسرده شدم احساس میکنم همه لیاقتشون از من بیشتره و طرز فکرم راجب جنس خودم تغییر کرده چون انقدر رفتم نشده بیشترین ضربه هارو خانم ها زدن بهم چشمم ترسیده  

ببین یه چیزی بهت بگم از کوزه همان برون ترواد که در اوست  هرچیزی درونت باشع بیرونم همونه من خود ...

من از۱۷سالگیم کار کردم کار کردم از همه جا موندم الان ۲۶سالمه واقعا زده شدم راحتم ک تو خونم میگردم از هیجان نمی‌مونم ولی در کل می‌دونی از زندگیم راضیم ولی مثلا یکی شال جدید سر میکنم خودمم نام یه جوری میشم

میفهممت مث من

من مجردم اطرافیونم همه متاهل شوهراشون خرج می‌کنه براشون من بابام اینا اونهنه نمیکنن وقتی هم کار کردم دگ همه خرجم با خودم شده بود یکمم از این لحاظ خیلی اینجور میشم

من مجردم اطرافیونم همه متاهل شوهراشون خرج می‌کنه براشون من بابام اینا اونهنه نمیکنن وقتی هم کار کردم ...

منم همینم فقط یه خورد. خوراک و جا خواب من الان تو بدترین وضعم هیچ کس ب هیچ جاش نیس