2733
2734
عنوان

خیلی براتون متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 17 پست

ناراحت نشو پیمانکار ناشی دارد نی نی سایت

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
همین من درمورد این موضوع ازتون کمک خاسته بودم ن حرف بی ربطی توش بود ن چیزی زدن تعطیلش کردن 

عه مال تو بود😶

بیخیال ناراحت نباش.‌پارسال من یه تاپیک زدم درمورد حقوق بازنشستگی..دو نفر زیرش باهم دعواشون شد باورت میشه منو بخاطر این تاپیکی ک هیچی نداشت تعلیق کردن😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه مال تو بود😶 بیخیال ناراحت نباش.‌پارسال من یه تاپیک زدم درمورد حقوق بازنشستگی..دو نفر زیرش باهم ...

آره مال من بود.. 

آخه اینجا عقده ای زیاده عزیزم از جای دیگه دلشون پره اینجا تخلیه میکنن دیگه چ میشه کرد باید ساخت و سوخت 🤣🤣🙆‍♀️🤦‍♀️

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️