2752
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 60 پست

دوستان یسری خانواده ها یسری شهرا یسری فرهنگا روابطشون اینجوریه ک همه همومیشناسن و تو این مناسبتا یا شرایطا میرن و میان.  یا حتی ممکنه ازدواج فامیلی باشه

چون میدونستم الان خیلیامیگن مادربزرگ. شما. چ ربطی ب خانواده شوهرت داره. 

parasoo1989@

مامان بزرگ منم تازه فوت شده هیچ کدوم نیومدن حتی به منم زنگ نزدن 

مارسم داریم کسی که عزیزی رو از دست میده اولین عید رو بقیه میرن خونش فقط 

عید هیچ کدومشون نیومدن خونه ما و ناراحت هم بودن چرا من نرفتم اول فامیلیم و رسممون یکیه و مادربزرگم زندایی مادرشوهرمم میشه بازم با این حال نیومدن نزاشتن شوهرمم بیاد تو‌مجلس 

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۵آزمایش دادم ببینم یه فرشته دیگه دارم یانه🥺😂جوابو همینجا خدمت سروران نی نی سایت اعلام میکنم...دوستان.یاران و‌همراهان همیشگی عرضم به حضور شماکه جواب منفی بود😂😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اصلا از خانواده شوهر توقع ندارم احوال خانواده خودم بپرسن یا عیادت بیان،چه ربطی به اونا داره،مادرم عمل کرده بود شوهرم توقع داشت مادرش زنگ بزنه احوالش بپرسه،گفتم چه ربطی به مادر تو داره؟؟توقع اضافی  داری

یکم انتظارت زیادیه عزیزم 

مگه ما خانواده شدهرامون عید ب مادربزرگامون سر میزنن ؟؟

بعد شما گ این انتظارو داری مامان خودت عید خونه مادربزرگ همسرت میره؟

خب زنگ زدن کافیه

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80🤗۷۸.۶۵۰🤗
احترام عزیزم که بزرگتر یه خانواده هستن 

عزیزمم ازدواج فقط دوران نامزدی و عقد دوران شناخت خانواده هاست.

بعد که زن شوهر میرن زیر سقف.فقط خانواده شوهر و خانواده خانوم درجه یکن‌

دیه عامو و دایی.بابا بزرگ و.... اینها فقط واسه زن و شوهرن که مایل بودن رفت امد کنن.

ن بقیه اعضا

مامان بزرگ منم تازه فوت شده هیچ کدوم نیومدن حتی به منم زنگ نزدن  مارسم داریم کسی که عزیزی رو ا ...

نمیدونم چه جوری واقعا میشه تحمل کرد این رفتارا رو و چند نفر اینجا ب من گفتن انتظارتو بیار پایین اخه این حداقل های یه رابطه هست که احترام گذاشته بشه 

حتی مادر شوهرت ؟

بله حتی مادرشوهرم 

حالا من میگم ولش کن آدم نباید انتظار داشته باشه بیان واسه خاکسپاری و مراسم ... یا حتی بیان تسلی بدن ...

لااقل یه زنگ ، یه دقیقه زنگ بزنن بگن عروس جان تسلیت هم نکردن ...

اینم بگم از خونه‌ی مادرشوهرم اینا تا خونه ی ما پیاده ۵ دقیقه راهه

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
این از نظرتون انتظار واقعا؟من خونه و و ماشین و طلا نمیخواستما 

ربطی نداره به طلا و خونه ماشین، اینا رو باید از شوهرت بخای، ولی مادر بزرگ شما ربطی به اونا نداره اگه مادر شوهرتونم احوال پرسی کرده لطف کرده پدر شوهرتم نکرده گاو نیست، یه کم به خودتون احترام بزارید 

عزیزم قبل از ازدواج فامیل بودین با خانواده همسرت؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
نمیدونم چه جوری واقعا میشه تحمل کرد این رفتارا رو و چند نفر اینجا ب من گفتن انتظارتو بیار پایین اخه ...

درسته 

شمارو نمیدونم ولی ما باهم فامیل نزدیکیم مادرشوهرم عممه و مادربزرگم زنداییش 

بازم نیومد منم تصمیم گرفتم مثل خودشون باهاشون رفتار کنم ازچند روز دیگه تولداشون شروع میشه پامو مجلس هیچ کدومشون نمیزارم

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۵آزمایش دادم ببینم یه فرشته دیگه دارم یانه🥺😂جوابو همینجا خدمت سروران نی نی سایت اعلام میکنم...دوستان.یاران و‌همراهان همیشگی عرضم به حضور شماکه جواب منفی بود😂😔
ربطی نداره به طلا و خونه ماشین، اینا رو باید از شوهرت بخای، ولی مادر بزرگ شما ربطی به اونا نداره اگه ...

چرا تو پدرشوهر منو نمیشناسی اینقد از خود متشکر و خودخواه هست که نمیدونی باورت میشه ما خودمون با سوهرم خونه رو خریدیم بعد ۳ دنگ خونه رو شوهرم کرد ب نام من پدرشوهرم با وقاحت تمام گفته بود چرا میخوای بکنی ب نام زنت اول زندگیته شاید زندگیت نشد اونموقع خونه از کفت رفته در صورتی ک داماد خودشون دقیقا همین کارو کرد بود برای زنش همه چی خوب رو فقط برای خودش میخواد 

2706