2733
2734
چوون حسش بهت انقد زیاد نیست فک میکنه بچه ایی

در آینده قوی نمیشه؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنونم خواهری  به این هدفی که تو ذهنمه میرسم امسال؟

ارره

وخدایی که همیشه هوایمان را دارد...کار خدا بی حکمت نیست به حکمتش دل بسپار،خدا همیشه بهترین هارو میخواد حتی اگه از نظر تو ،برات بدترین باشه...پس صبور باش و به خدا توکل کن که خدا خالق تمام زیبایی هاست🌹🙏🏻
در آینده قوی نمیشه؟

نهه زیاد

وخدایی که همیشه هوایمان را دارد...کار خدا بی حکمت نیست به حکمتش دل بسپار،خدا همیشه بهترین هارو میخواد حتی اگه از نظر تو ،برات بدترین باشه...پس صبور باش و به خدا توکل کن که خدا خالق تمام زیبایی هاست🌹🙏🏻
نهه زیاد

این هفته میبینمش؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
احتمالش کمه ولی همون شهر اره امسال خواستگار داری خوبه دلتم باهاشه فامیل. دور ظاهرا اروم ولی شیطون

سلام عزیزم.برای منم میگید🙏چند وقت دیگه ازدواج میکنم و مشخصات پسره چیه؟

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
پس با کی ازدواج میکنم عزیزم؟ تا امسال ممکنه ازدواج کنم؟

اشنا ،یا فامیل تون ,اره

سلام عزیزم.برای منم میگید🙏چند وقت دیگه ازدواج میکنم و مشخصات پسره چیه؟

تا یک سال اینده،خوش برخورد سفید رو

میشه بگین من امسال ازدواج میکنم واینکه کنکور رشته خوبی قبول میشم؟

امسال قبول میشی ولی ازدواج نه

2706