2733
2734
عنوان

راننده اسنپی بهم فحش داد

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 35 پست
باید زنگ بزنی پشتیبانی  ولی بذار از الان بهت بگم که هیییچ غلطی نمیکنن ما زنگ زدیم ی بار اصلا ک ...

دیگه از کار بیکارشون که نمی‌کنن تذکر و جریمه‌اس فقط و برگردوندن پول اگر دوبار گرفته باشه

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
از خود استپ پرداخت کنن

مامانم سواد نداره خواهرمم سنش کم بوده بلد نبودن از همراه بانک پرداخت کردن

شازده کوچولو پرسید:کی اوضاع بهتر میشه؟ روباه گفت:از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره.🍀🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب به پیشتیبانی زنگ بزنم چی میشه چون من شنیدم کاری پیش نمیبرن

اتفاقا دهن طرفو سرویس میکنن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
شمارشو بردار زنگ بزن برین بهش بگو شکایتتو میکنم پدرتو در میارم 

باشه حتما

شازده کوچولو پرسید:کی اوضاع بهتر میشه؟ روباه گفت:از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره.🍀🌻
باید زنگ بزنی پشتیبانی  ولی بذار از الان بهت بگم که هیییچ غلطی نمیکنن ما زنگ زدیم ی بار اصلا ک ...

منم شنیدم که کاری نمیکنن

تو براشون شارژ کن هر وقت سوار شدن از کیف پول اسنپ استفاده کنم یا نقد پول بدن

عاره باید این کارو بکنم

خب چرا به حسابش واریز میکنید شاید بنده خدا راست میگه از چه اپلیکیشنی  استفاده می‌کنید اپ یا 724 ...

عزیزم رسید واریزی رو هم نشونش داده طرف وقتی بی خانواده باشه همین میشه دیگه که دو نفر ساده مثل مادر و خواهر من رو گیر میاره پول مفت بگیره

پیگیر شو بابت بی ادبیش از طریق پشتیبانی ولی من اگه کارت ب کارت کنم واسه اسنپیا تا پیامش براش نره پیاده نمیشم. اگرم عجله داشته باشم یا شمارشو میگیرم یا شمارمو میدم ک اگه اصلاحیه خورد  باش درارتباط دارم

اونام گنا دارن خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چرا به حسابش واریز میکنید شاید بنده خدا راست میگه از چه اپلیکیشنی  استفاده می‌کنید اپ یا 724 ...

همراه بانک توسعه تعاون

پیگیر شو بابت بی ادبیش از طریق پشتیبانی ولی من اگه کارت ب کارت کنم واسه اسنپیا تا پیامش براش نره پیا ...

رسید واریزی رو همون لحظه که تو ماشین بودن نشونش داده

2706