2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه بعدش خیلی بد تهدیدم کرد گفت سیاه و کبودت میکنم و کل جهیزتو هم میشکنم

توقع داشتی وقتی به خاطر یه کریستالی چیزی تو جیغ و داد و گریه و فحش و خواستی بزنیش  اون نازت کنه؟؟

بوست کنه و قربون صدقت بره؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خودمم نمیدونم  😔

دو سال خیلیه ها..

زمان زیادی داشتید واسه فک کردن و بالا و پایین کردن خاطرات و خوبیها و بدیها..

کاش از طرف کسی بهش پیغام بدی که میخوای جدا شی..

ببینی عکس العملش چیه؟

شاید اونم بعد چند باز خواهش که برگردی.. دیگه غرورش اجازه نمیده بازم پا پیش بزاره.

به نظرم اگه با هم اوکی بودید حیفه زندگیته...

برید مشاوره.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
بعدش تهدیدم کرد خیلی بد  من 21

عزیزم شما تازه یه ماه نمیشه رفتین سرخونتون،گذشت کنید.یکسال اول همه زندگیا دعواست.حتی اونایی که عاشق هم بودن.

پس زود تصمیم نگیر.سعی کن فراموش کنی.اگر تصمیمت هم برای طلاق جدی نیس و وسط پروسه پشیمون میشی،الان درخواستتو لغو کن،چون شوهرت میفهمه اینکاره نیستی وتا آخر عمر ازت حساب نمیبره

توقع داشتی وقتی به خاطر یه کریستالی چیزی تو جیغ و داد و گریه و فحش و خواستی بزنیش  اون نازت کنه ...

نمیدونم ولی دیگه حالم ازش بهم میخوره 

نباید چیزی بسمتم پرت می‌کرد نباید میزد نباید صبحش دوباره تهدیدم می‌کرد 

یبار من چیزی به سمتش پرت کرده بودم کلی دعوا را انداخته بودن 

اما تا الان اون 4 بار چیزی پرت کرده سمتم

چقد احساسی تصمیم گرفتی ،یه مدت حداقل فکر میکردی همه جوانب میسنجیدی ،صبر میکردی شاید اومد دنبالت تعهد ...

اخه خیلی بد تهدیدم کرد گفت میزنم سیاهت میکنم و دستتو قلم میکنم و جهیزتو هم همشو میشکنم دیگه نمیتونم فکرشم رو بکنم که برگردم پیشش 

اخه خیلی بد تهدیدم کرد گفت میزنم سیاهت میکنم و دستتو قلم میکنم و جهیزتو هم همشو میشکنم دیگه نمیتونم ...

تو دعوا ممکنه از این حرفا زده بشه ،دعواس دیگه ،بعدم اول شما شروع کردی داد زدی فوش دادی ،اگه میگفتی فدای سرت الان تو خونت نشسته بودی ناهارتو میخوردی 

نمیدونم ولی دیگه حالم ازش بهم میخوره  نباید چیزی بسمتم پرت می‌کرد نباید میزد نباید صبحش دوباره ...

تو چیز پرت کنی اون چیز پرت کنه

اینکا زندگی نمیشع

نه واسه شما که تازه اول بسمه الهی نه واسه اونی که ۷ ساله متاهله..

برید مشاوره.

طلاق چیع

تا تقی به توقی میخوره

طلاق طلاق میکنید. قک کردی طلاق خیلی قشنگه؟؟

فک کردی دوستیه که کات کنیو و تمووووم...

؟؟؟؟؟؟

2706