2752
2734
عنوان

چجوری خواستگار دارین ؟ینی چی اصلا😐😂(سنتی منظورمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثلا کجا دوست شدید؟ 

من خودم با همسرم تو مهمونی دوستانه آشنا شدیم زود هم ازدواج کردیم 

یکی از دوستام با همکلاسی دانشگاه ازدواج کرد 

یکی دیگه از دوستام تو محل کار دوست شدن و غیره 

همه هم راضی هستن خداروشکر  مجرد نداریم  تک و توک داریم ک کم سن هستن 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
ما هیچ جا نمیریم عروسی هم اصلا تمیریم وضعیت مالیمون داغونه بنظرتون برم مسجد میاد خواستگار؟ اخه کل ...

سرکار خیلی خوبه خواستگار پیدا میشه من میرفتم سر کار دو سه تا درست و حسابی داشتم منتها به خاطر خانوادم نتونستم چون هم خیلی ساده ان هم احمق حالم بهم میخوره ازشون

من خودم با همسرم تو مهمونی دوستانه آشنا شدیم زود هم ازدواج کردیم  یکی از دوستام با همکلاسی دان ...

من یکم که سنم پایینتر بود خیلی سختگیری میکردن خانوادم و اجازه رفتن به مهمونی دوستانه رو نداشتم 

الان که اجازه دارم ی حسی تو خودم هست که نمیذاره به کسی نزدیک شم و کسایی که بهم نزدیک میشن رو هم از خودم دور میکنم 

یجورایی تمایلم همون سنتی شده نمیدونم چرا 

من یکم که سنم پایینتر بود خیلی سختگیری میکردن خانوادم و اجازه رفتن به مهمونی دوستانه رو نداشتم  ...

بالاخره آدم وقتی کم سن تره محدود تره 

عزیزم این چیزا سلیقه ای هست من از ازدواج سنتی متنفر بودم دوسداشتم با کسی ازدواج کنم ک عاشق هم هستیم و همین هم شد  

شما بیین چی دوسداری همون کارو انجام بده 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
منم افسردگی دارم و زندگی برام حرومه 

حروم بودن متوجه نمیشم؟

یک فکر غلطی که جا افتاده این کسی که افسردگی داره یعنی غمگین و دل مرده است درصورتی که اینطوری نیست زندگیت داری کارهاست میکنی اما این مشکل داری