2752
2734
عنوان

خانومای با سیاست که تجربشو دارین راهنماییم کنین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاش از پیامای خودت هم عکس میزاشتی ،اینجوری راحتر میشه نظر داد

خب در حواب اینا معمولا چنتا ایموجی یا یکی دوتا قربون صدقه بود

آنی که از آدابِ ادب کرده سقوط * پاسخ چه دهی بهتر از اخلاق و سکوت
نه منظورم اینه که تو چی گفتیه که اونم اینا رو گفته

عاها کلا ازین حرفا زیاد میزنیم من الان چند نمونشو گذاشتم که از این کلمه مادرانه استفاده کرده بود که به تاپیک ربط داشت

یادم رفته فکر کنم داشتم ناز میکردم الکی گفتم دوستم نداری

عزیزدلم

همسرتون منظورش از محبت مادرانه همین هست که محبتتون مثل یک مادر عمیقه و مثل یک مادر که بچشو رو بلده شما هم ایشون رو بلدین.زیر و بمشو شناختیم

اینکه میگن محبت مادرانه به همسر ممنوع یعنی اینکه زن اینقدر در نقش مادرانه باشه که محبت و معاشقه زنانه اش رو فراموش کنه

عزیزدلم همسرتون منظورش از محبت مادرانه همین هست که محبتتون مثل یک مادر عمیقه و مثل یک مادر که بچشو ...

ممنون از راهنماییتونم مهربون🌸🌸

پس بنظذتون من کار اشتباهی انجام نمیدم؟ 

ممنون از راهنماییتونم مهربون🌸🌸 پس بنظذتون من کار اشتباهی انجام نمیدم؟ 

نه عزیزم.این نشونه توجه شماست.توجه و دقت شما رو توی شناخت خودش نوع مادرانه میدونه فقط دقت کنین که با چاشنی عشق باشه

نه عزیزم.این نشونه توجه شماست.توجه و دقت شما رو توی شناخت خودش نوع مادرانه میدونه فقط دقت کنین که با ...

چشم حتما🥰