2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه بیشرف

به من میگه ازواج کردی سنیگینی داری گفتم من ازدواج نکردمکه به من میگه عشقت دوروغ میگه منم گفتم چند سالی هست من خودم ازش مطمئنم میگه نه تو نمیدونی

[QUOTE=336702094]پس انشاالله حل میشه عزیزم، از چه سایتی گرفتی ذکرش رو؟[/QUOT

انشالله از گوگل بزن نماز باطل السحر حضرت فاطمه زهرا هم طریقه نماز هم ذکرش رو میبینی

دعای بخت از دعانویس

وقتی خدا و قرآن هست دعا نویس چرا برم؟! خدا حلال همه مشکلاته، انشاالله همه خوشبخت بشیم، چند سالته؟

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
وقتی خدا و قرآن هست دعا نویس چرا برم؟! خدا حلال همه مشکلاته، انشاالله همه خوشبخت بشیم، چند سالته؟

انشالله همه چی حل بشه منم به عشقم برسم من سرکتاب باز کردم دیگه گفتم به دعانویس مراجعه نمیکنم گفت به هم نمیرسید به من میکه ازدواج کردی سنگینی هست گفتم من ازدواج نکردم به من میگه عشقت در مورد این موضوع دوروغ میگه منم گفتم با گوش خودم شنیدم دوروغ نمیه حالم به هم میخورد یعنی از صبح داشتم گریه میکردم