2733
2734
عنوان

از خودم متنفرم خیلی بی عرضم

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 38 پست
دقیقااا منم و همش فک میکنم الان یارو تو دلش منو مسخره میکنه حتی اگه اینجوری نباشه  و از درون ه ...

فکر نمیکردم یکی دقیقا مثل خودم باشه خیلی خسته کنندست اینجوری به خدا که دنیام جهنمه

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چندبار سعی کن از قصد پیش بقبه اشتباه کنی ، یه کار غیر معمول کن ،آدم‌ها رو کسایی ببین که بیشتر ازینکه ...

اشتباه که میکنی یه عده ابله می‌خندن برات و تورو سوژه خنده خودشون میکنن همین

چندبار سعی کن از قصد پیش بقبه اشتباه کنی ، یه کار غیر معمول کن ،آدم‌ها رو کسایی ببین که بیشتر ازینکه ...

آدمای اطرافم خییییلی بد هستن اصن اونا تو حال بدم خیلی تاثیر دارن گمونم فقط خود خدا باید کمکم کنه و بس

اشتباه که میکنی یه عده ابله می‌خندن برات و تورو سوژه خنده خودشون میکنن همین

من خودم همیشه زودتر از بقیه به خودم میخندم که طرف فکر نکنه از من نقطه ضعف داره .

فکر کن ملت یه ثانیه به ادم فکر میکنن ، قضاوت میکنن ، می‌خندن،  بعد میرن سراغ زندگیشون   بعد ما میشینیم دوباره با یادآوری خودمون و زجر میدیم

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
آدمای اطرافم خییییلی بد هستن اصن اونا تو حال بدم خیلی تاثیر دارن گمونم فقط خود خدا باید کمکم کنه و ب ...

میدونم چی میگی .

آدم یه جاهایی دیگه مجبوره ادمای سم و از زندگیش دور کنه 

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊