2752
2734
عنوان

طلامو گم کردم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 32 پست
گردنبندم🥲 یادم نیس گرمشو

من مدال و زنجیرمو چند ماه پیش.گم کردم حدودا ده یازده گرم بود

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
اره😢😭خيلي بده هنوزم چشمم دنبالشه همه جارو ميگردم انشاالله براي شما پيدا بشه

همچنین❤️❤️

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله پيداش كني منم حلقمو دو ماهه گم كردم نيست ك نيست😢😭😭😭😭😭

ماهم حلقه همسرمو گم کردیم 

یادش میوفتم اعصابم خرد میشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

۱۴۰۰۰صلوات نذرم خانم ام البنین بکن انشاءالله پیدامیشه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
انشالا پیدا میشه😢  منم پارسال یه سینه ریز و دستیندمو گم کردم باهم 😭نزدیک ۴۰گرم از داغش آب شد ...

مرسی عزیزم❤️

خیلی سخته واقعا🥺

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
۱۴۰۰۰صلوات نذرم خانم ام البنین بکن انشاءالله پیدامیشه 

باشه عزیزم ممنون🌸😘

ما شمال بودیم زنجیرمو درآوردم گذاشتم یجایی

بعد اومدم بردارم دیدم نیست.تو خود همون شمال

کل سفر کوفتم بود

اصن ب کسی نگفتم

بعد ۸ ماه دخترم داشت باهاش بازی می‌کرد

پرسیدم از کجا آوردی

گفت از تو ماشین

ب شوهرم‌گفتم کجا بود زنجیرم؟ گفت تو صندوق ماشین بوده

ماشینای ما خرید و فروشیه

دوست شوهرم ب شوهرم داده بوده

من زنجیرم ته کاور لباس گذاشته بودم حتی گشتمم پیدا نکردم

ینی دهنم وامونده بور! انگار دنیارو بهم داده بودن

لایک نکن لطفا😬
متم شناسنامه شوهرمو و دخترمو گم کردم دعا کنین پیدا شن

انشالله پیدا میشه صلوات برات فرستادم💚

ما شمال بودیم زنجیرمو درآوردم گذاشتم یجایی بعد اومدم بردارم دیدم نیست.تو خود همون شمال کل سفر کوفت ...

خداروشکر پیدا شده😍😍😍

خداروشکر پیدا شده😍😍😍

اصن عجیب بود پیدا شدنش

تو اون ۸ماه شوهرم پرسید راستی زنجیرت کجاس

گفتم یبار باز شد گذاشتمش کنار

میخاستم بخرم ک خداروشکر پیدا شد

نترس گمم شد فدای سرت

پیش میاد

لایک نکن لطفا😬
اصن عجیب بود پیدا شدنش تو اون ۸ماه شوهرم پرسید راستی زنجیرت کجاس گفتم یبار باز شد گذاشتمش کنار می ...

معجزه شده براتون واقعا

خداکنه پیدا بشه نشدم دیگه چیکار میشه کرد🥲

2706