2733
2734

یکی از فامیلای مامانم دختره34 سالش بود واقعا جور نمیشد ازدواجش یا کیسای بد میومدن رفت یه جا دعا گرفت بعد الان ازدواج کرد خیلی ازدواج خوبی داشت

روستا بودن و رسم نداشتن دختر با پسر بره بیرون ولی اون حتی مسافرت هم رفت باهاش در این حد خوش گذروند باهاش

خواستکارش از از شهر خودش اومد نزدیک خونه دختره خونه گرفت

بنطرم  ازدواج کیفیتش مهمه

20 اردیبهشت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدارو هزاران هزار بار شکر واقعا حکمت و کرمش بهترینه

آره جانم نبینم غصه بخوریا خدامون خیلی بزرگه بوقتش برات معجزه میکنه 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
وای آخی🤭🤣 عشقتون مستدام  پایدار باشید جسارتا چند سالتونه بود مزدوج شدی؟ و اینکه اون تایم ا ...

۲۰ سالم بود نه بابا سنم کم بود چرا خسته و نا امید باشم تازه اول آزادی و بچگیم بود مجردیم و در خانه و در کار و در خواب و گوشی سپری میکردم😐😂حتی میکشتنم هم بیرون نمی‌رفتم حوصله نداشتم برعکس الان ولم کنن مثل کش شلوار در میرم فقط اینور اونورم

دارک همه اونایی هستن که فکر میکنن ازدواج تو این دوره زمونه با این جماعت هفتاد رنگ یه اتفاق کاملا عادیه...

با اسی کاملا موافقم واقعا ازدواج خوب تو این برهه از زمان کمتر از معجزه نمیتونه باشه حالا....

اینکه یه عده میخان بگن معجزه کلمه مضحکیه واسه این قضیه یا چراازدواج رو یه هدف میدونین باید عرض کنم هر انسانی نیاز داره به تکامل ...

تاکید میکنم ازدواج درست

اینقدر سعی نکنین همدیگرو تخریب کنین لطفااااا

دارک همه اونایی هستن که فکر میکنن ازدواج تو این دوره زمونه با این جماعت هفتاد رنگ یه اتفاق کاملا عاد ...

مممنونم از درکتون واقعا و ممنونم بابت کامنت

واقعا حس بدی منتقل می کنن چون خودشون مطلقا تجربه نکردن و قضاوت می کنن