2733
2734
عنوان

دلم میخواد آشپزیم عالی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 39 پست
کتابش خوبه؟ 

کتاب آشپزی بانو رزا منتظمی عالیه.....

من ۴۴ سالمه ، در روزگاری که نت و  اینستا و صفحات مختلف آشپزی نبود روزهای کودکی من و خواهرم همیشه با دیدن عکسهای غذاهای ایشون لذت بخش تر می شد چون از روی اون عکس ها منو انتخاب می کردیم و مامانم با اون دستور برامون غذاهارو به بهترین شکل و طعم درست می کرد....یادش بخیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا مواد کامل غذا رو نداری نپز

قرمه سبزی فقط با گوشت گوسفند و دنبه و سبزی شم فریزری نباشه با روغن زیاد اینقدر تف بدی تا سبز تیره شه.

قیمه آخرش ی مقدار دارچین،گلاب خیلی خیلی کم و زعفران استفاده کن

لیموی قیمه و قورمه رو حداقل ۲ ساعت بذار تو آب تلخی ش بره .لیمو رو سوراخ کن بنداز تو آب.و موقعی میندازی تو خورشت دونه هاشو دربیار تلخ نشه.

برای خورشت ها میتونی گالیلابلانکا،عصاره گوشت بریزی تو سوپ هم میشه بریزی.ولی خب باید آخر سر بریزی چون معمولا شورن و بعد نمک غذا رو تست کنی 

سوپ هم درست کردی آخر سر ی مقداری از یک بسته سوپ آماده رو به سوپ ت اضافه کن محشر میشه.

تزیین سالاد و غذا رو هم از نت ببین.

تا مواد کامل غذا رو نداری نپز قرمه سبزی فقط با گوشت گوسفند و دنبه و سبزی شم فریزری نباشه با روغن زی ...

مممنونم عزیزم💜

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2731
مممنونم عزیزم💜

فدات. یادم میاد اولای ازدواج. آشپزی بلد نبودم سن خر داشتم ولی خب همش درس میخوندم بابام نمیذاشت کار خونه انجام بدیم.خانواده همسرم اومدن خونه مون.منم قورمه سبزی آماده خریدم گوشیم جدا پختم ریختم تو خورشت.اینقد به به چه چه کردن.یا سوپ آماده رو قاطی سوپم میکردم.

کتابش خوبه؟ 

بله خوبه به شرطی که حوصله شو داشته باشید 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
کتاب آشپزی بانو رزا منتظمی عالیه..... من ۴۴ سالمه ، در روزگاری که نت و  اینستا و صفحات مختلف آ ...

ببین من یک کتاب شو دانلود کردم نمیدونم همونه یا ن هنر های اشپزی بعد خیلی دستور هاش سادس درسته؟؟  

بله خوبه به شرطی که حوصله شو داشته باشید 

ببین من دانلود کردم هنر های اشپزی رزا منتظمی ولی خلی دستوراتش ساده و راحته 

درسته؟  

خوشم. اومد مثلا بعضیا ادویه هایی نوشتن ک اصلا نشنیدیم ولی این ساده 

فلفل سیاه هم تو همه دستورات بود 

ببین من دانلود کردم هنر های اشپزی رزا منتظمی ولی خلی دستوراتش ساده و راحته  درسته؟   خوش ...

بله خیلی خوبه 

مواد غذایی باید دم دست باشه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱