2752
2734
عنوان

اگه آش رشته بپزید، برای همسایه هم می برید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 26 پست

نه كلا نديدم همسايمو الان ٧ساله با اينكه واحد كناريه تو يه بلوكيم

ولي يه خانواده كرد طبقه پايينمون هستن هميشه بوي غذاشون كل بلوك ميپيچه 

چند وقت پيش خانمه منو تو اسانسور ديد متوجه شد باردارم كلي اصرار كرد كاري داشتي بگو تو دلم گفتم كاش از غذاهات بياري🤣ولي تشكر كردم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نمیبرم خیلیا وسواس دارن نمیخورن میریزن دور هم اینکه بایکیشون صمیمی رفتارکردی رفت امدشروع میشه تا درخواست های نابجا تجربشو داشتم 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2731

نه چون اصلا نمی‌شناسیم همو

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

آره میبرم اونا هم آش درست میکنن برامون میارن 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد

نه کلا صمیمی شدن با همسایرو دوست ندارم خونه قبلی دوسال نشستم هیچکس نمیشناختم باز همسایه  روبرویی اویزون شوهرم شده بود این خونم شیش ماه اومدم هیچکس نمیشناسم فقط تو اسانسور ببینم سلام میکنم یه همسایرو میشناسم هر دفعه نذری میاره چیزی میریزم تو ظرفش میدم شوهرم ببره

نه دلیلی نداره ب نظرم

آخه یه پیرزن تنهاست، دلیلش هم توجه به هم نوع و انسانیت هست! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
آخه یه پیرزن تنهاست، دلیلش هم توجه به هم نوع و انسانیت هست! 

دیگه اینی ک شما میگی شرایطش خاصه اگه دوست داری ببر نبری هم کسی محکومت نمیکنه

من ب صورت کلی گفتم دلیلی نداره

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
دیگه اینی ک شما میگی شرایطش خاصه اگه دوست داری ببر نبری هم کسی محکومت نمیکنه من ب صورت کلی گفتم دلی ...

برای همسایه های دیگه نمی برم ولی خوب این چون مسن و تنها هست گفتم براش ببرم!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!