2733
2734
عنوان

دوست پسرم‌ نذاشت برم‌ رو اکانتش....

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارع بهش گفتم بیا رو اکانتم

پس حتما داره یکارایی می‌کنه و الان دیگه دیره حتی بری رو اکشم همه چیز پاک کرده 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی هم وجود داره ها

این کار فقط معنی شک داشتن به طرف مقابل رو میده 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731

[QUOTE=336678336]چرا؟!

واسه چی بری روی اکانتش خب؟! آدم روی اکانتش به جز چت با دوس.ت پس.ر یا دوس.ت دخ.ترش با آدم‌های دیگه هم چت کاری و تحصیلی میکنه یا با دوستاش حرف میزنه خب من دوست ندارم مثلا طرف چت های منم با دوستم ببینه همه همینطورن چرا باید همه مسایل و جنبه های زندگی رو با رابطه قاطی کرد؟!

[QUOTE=336678336]چرا؟! واسه چی بری روی اکانتش خب؟! آدم روی اکانتش به جز چت با دوس.ت پس.ر یا دوس.ت ...

اونم قبلا همش رو اکانتم بود شاید من تو این ۴ ماه یکی دوبار رفتم رو اکانتش ولی زود دراومدم ولی این همش رو اکانتم بود میومد پیامای رفیقامو میخوند الان من یکم‌ بهش شک داشتم گفتم برم رو اکانتش ببینم دارع چیکار میکنه ک همش آنلاینه پیام نمیدع بهم ک نتیجشو دیدم....

فقد داشتم امتحانش میکردم ک ببینم کد و زود میفرسته ک برم رو اکانتش یا ن ک دیگ نفرستاد هیچ پیامامم دیه سین نمیزنه!