2752
2734
عنوان

دیروز رفتیم سرویس ارکوپال خریدیم خوشم نیومد

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 31 پست
اگه بگیم قشنگ نیست میری عوض میکنی؟

کلا قصدم عوض کردنه حتما عوض میکنم

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
اینم اونی ک خوشم اومد

خدایی ارکوپالا خیلی فشنگن یعنی اگر شما چشمتو میبستی یکی برمیداشتی از این قشنگ تر بود

ولی فکر میکنم شاید فروشنده خیلی زیر قیمت بهت داده وسوسه ات کرده که خوب منطقیه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ملامینه یا آرکوپال؟

اکروپالع

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

میشه تعویض کرد؟

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 

شبیه ملامینه 

ی چیزی از من بشو تا میتونی وسایل ساده بدون گل طرح بردار چون هیچ وقت قدیمی نمیشه از مد نمیفته

من سرویس ارکوپالم سفید ی دست ساده اس هیچ گلی نداره 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706