2733
2734
عنوان

میشه یک چیزی بگین بچسبم ب زندگیم.شوهرم مرد خوبیه و خیلی دوستم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7490 بازدید | 211 پست
مشاوره رفتم کمکم نکرد و فقط پول میگرفت بعدشم ترسیدم که یوقت به همسرم بگه

یه مشاوره میگفت اگه سرد هستین ادای آدمای گرم رو دربیارین کم کم این واقعی میشه وگرم میشین .برات دعا میکنم خوشبختی رو بچشی .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر کن اگه بهش ابراز علاقه میکرد چی ؟ راحت زندگیشو از دست میداد آخرم معلوم نبود بگیرتش یا ولش کنه . ...

آره اگه طرف باهاش سرد برخورد نمیکرد فک نکنم اینقد ناراحت میشد و تاپیک میزد😒😒

دوست عزیز مردی که بدونه شما متاهلی و باشما وارد رابطه شده.کارش میلنگه.یکم رابطتو با خدا تقویت کن خیانت خیلی گناهه بزرگیه از همسرت که نترسیدی یکم از خدا بترس.دوست نداشتم قضاوت کنم اما دلم برای همسرتون سوخت حتمن به مشاور مراجعه ایشون ریشه مشکلتو پیدا کنه

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
نمیدونم این ترسو دارم تو وجودم خیلی خجالت میکشیدم که به ی مشاور این کارمو بگم ولی بالاخره رفتمو کمک ...

خب ی مشاور دیگه و حتی خانم انتخاب میکردید، بعد قرار از کجا شوهر شما را پیدا کن و بهش بگه

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
به این فکر کن که به زودی تاوانش رو پس میدی  فکر کن شوهرت تو موقعیت تو بود؟ اون وقت حق می‌دادی ...

چه امضای قشنگی

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت💕.
مرده بدبخت وارد رابطه نمیشه زندگیشو دوست داره 

خدا عاقبت به خیرمون کنه.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
شوهرم کمی فهمیده . دیروز یک جوری بهم فهموند و خیلی شکست خورد .گفت فک میکنم باخ دادم تو این دنیا  ...

مطمئن باش اونی ک باخته تویی😊

منم شوهرم خوبه من رفتارای خوبی ندارم .

ولی حالا ک فکرشو میکنم میبینم متعهد بودن ب مرر زندگیمون کمترین کاریه ک ما میتونیم بکنیم واسشون 

توهمونم دریغ کردی؟

واقعا میتونی تو چشاش نگاه کنی؟خوا۶ش میکنم دست بکش ازینکارت حدااقل از عاقبت کارت بترس زندگی اون مردم خراب نکن

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

اوقم گرفت ازاین تاپیک ، بهترین چیز این ادم بتونه نفس اماره خودش کنترل کنه ،ادمای بی فکر و بدون درک متحد بودن باعث میشن زندگی خودشون ،شوهرشون ،طرف مقابل نابود میشه ،شما وقتی میدونی طرف متاهل هست اصلا نباید اجازه ب خودت میدادی ،نباید افکارت بال پر میدادی ،یکی مثل امثال شما باعث شد من تو اوج جوونیم پیر بشم طرف خودش متاهل بود اومد گند زد ب زندگی من ،من دستای کوچیک پسرمو میگرفتم اون روزا اشکام بادستای ظریف پسرم پاک میکردم میگفتم خدایا ب خاطره پسرم نذار ،بلای سرخودم بیارم پسرم بهم نیاز داره ،خدا بدجوری باعث شد دقیقا همون ماه تاوان کارشو بگیره خانمه ،پس چوپ خدا صدا نداره زودتر ب خودت بیا

2706