2733
2734
عنوان

چطوری وام فوری بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه لطفا بیشتر توضیح بدی یا بگی کجا راهنمایی میکنن؟

برید بانک بپرسید

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
رسالت شعبه نداره که

محل زندگیتون بانک رسالت وجود نداره؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
۱۰۰ تومن میخوام چطوری میشه یعنی؟

اول از یک میلون شروع میشه بعد ۵ بعد ۱۰ 

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂
اول از یک میلون شروع میشه بعد ۵ بعد ۱۰ 

بعد مبالغ بالاتر اگر حساب بانک مهر دارین که فعاله و خوش حساب بودین حدود ۲۰ میلیون وام ۴ درصد میدن 

بعد میتونی مشکلت رو بیان کنی تو نامه بفرستی برای ارتباط عمومی رئیس جمهور اونا هم حدود ۲۰ میلیون وام میدن

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂
عزیزم رسالت خیلی شرایطش سخته  یعنی سر یکسال باید وام رو پس بده  مثلا اگر ۲۰۰ میلیون امرو ...

بله  در عوض  سریع میده 

بعدش میتونه امتیاز بیشتری بخره  

اگه بخواد دویست میلیون مثلا سه ساله بگیزه  باید ششصد مسلیون امتیاز داشته باشه 

در عوض  سریع کارش راه میفته  و اصلاااا کاغذ بازی  نداره

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫