2752
2734
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10314 بازدید | 248 پست
چشم از این ب بعد بخاطر اینکه دل بچه ی شما نخواد چیزی ک بچه هاشون دوست ندارن و میذارن براشون😐 ب بقی ...

اصلا میتونن نون باگت بخرن ساندویچ سالم درست کنن مگه دوستاش میان داخل ساندویچشو باز کنن نگاه کنن فویلم بخرن همیشه ساندویچ بزارن تو فویل یکم سلیقه میخواد تا بچه عاشق خوراکیاش باشه یا همون لقمه رو بزارن داخل نون باگت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمو ک مهد ثبت نام کردم خوراکی اوردن و ممنوع کردن، خودشون میان وعده میدن. اونم بخاطر اینک گفتن شاید یکی یه خوراکی یه میوه ای اورد یکی دلش بخواد یا نداره بیاره

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤
اتفاقامن وضع مالیم خوبه ولی انسانی پیش میرم شایدبچه ای نداشته باشه وهوس کنه 

اهان خب شما اینجوری پیش برو کاری ب بقیه نداشته باش😊 بقیه بچه خودشون تو الویته تا هوس کردن بقیه بچه ها 

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))
2731

امروز اگه یاد نگیره که چجوری به نفسش مسلط بشه و به شرایطش قانع باشه فردا توی شرایط های بدتر توی جامعه گیر میکنه این چیزا عادیه تو مدرسه ما خودشون میفروشن من دبیرستانم

شاید اصلا بیرون مدرسه دست یکی دید نمیشه که رفت از دست همه گرفت تا بچه شما حسرت نکشه تو هم براش بذار بخور هر خوراک سالم و خوشمزه اما چیزهای بو دار نذار

اصلا میتونن نون باگت بخرن ساندویچ سالم درست کنن مگه دوستاش میان داخل ساندویچشو باز کنن نگاه کنن فویل ...

همین

ایشون توقع بیجا داره

اصلا همون همبرگر چیش ناسالمه

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))
من دبیرم، تعجب میکردم که چرا دانش آموزایی با سن ۱۴،۱۵ سال از معده درد میناله و قرص معده استفاده میکن ...

خدا رو شکر الان دخترخاله ام ١٧ ساله اش هست صحیح و سلامته

بعدش هم نگفتم دیگه کلا همیشه خوراکی بیرون خورد

ولی خیلی وقتا طعم های جدید و جذاب خوراکی های بیرون باعث میشه بچه اشتهایش تحریک شه و حالت نرمال پیدا کنه

ادمای خودخواه توجامعه ماکم نیس 

شما نمیتونی تو کار بقیه دخالت کنی و امر نهی ب بقیه کنی ک چی برای بچه شون بذارن شما فقط اختیار بچه خودتو داری!

2706