2733
2734
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10327 بازدید | 248 پست
میدونم دروغ نمیگه واقعااون مادرباخودش چی فک میکنه که همچین تغذیه ای برابچه 6ساله میزاره عقل وشعورندا ...

خمیر فیلو یا نون لواش بگیر واسش سمبوسه یا بورک با طعم های متنوع درست کن یا ساندویچ های سالم و خوشمزه درست کن

بچه ها تو این سن با این چیزا اعتمادبنفس پیدا میکنن

اما تا اونجا که من میدونم چیپس و پفک باید ممنوع باشه

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معمولا تو شهرستان ها،هر روز هفته ی منو خاصی هست فقط ی نوع صبحانه و ی دونه میوه. که همه یکسان میارن.فرقی بین بچه ها نیست.ولی خب تو بوفه پفک و چیپس و ساندویچ هست .باید با مدیر صحبت کنید برنامه غذایی روزانه رو ساده بچینن.بوفه هم که باید با بچه صحبت کنید غذاهای خوشمزه و ناسالم مث همبر و اینا هفته ای یا ماهی یکبار

الان مهدها معمولا انجوری هستن که برنامه تغذیه ثابت و یکسان مدن که همه مثل هم باشن.چرا اخه مهدشون اینجوریه؟ صحبت بکنید بگید خوراکی ناسالم ممنوع باشه تعجب میکنم احازه میدن بچه ها چیپس و پفک بیارن 

دخترمن خیلی زبون بازه ولی اهل دروغ نیس میدونم معلم بهش گفته 

چقدر خوب.  خدا برات نگه داره

ولی قبول کن.  آدم بزرگ  خیلی رک. هم. برای ما غیر قابل تحمل

بچه ها باید یاد بگیرن.  برای زندگی تو جامعه. یک کم ملاحظه و درست حرف زدن لازمه

شکر خدا اکثردانش آموزای من هر دقیقه حرفشون رو عوض نمیکنن تا به هر نحوی اشتباهشون رودتوجیه کنن!!  ...

والبته همانطور که قبلا عرض کردم کسی که فکر میکنه مطلق درست میگه رو نمیشه توجیه کرد 

ادبیات شما بیانگر نوع ارتباط شما هست 😊

همیشه توهرجاومکانی هستیدبه این فکرکنیدشایدکسی واقعاتوانایی مالی نداشته باشه وحسرت بکشه من حتی بیرون ...

سلام منم کلاس چهارم ک بودم اتفاقا اونروزم زیاد صبحانه کاملی نخورده بودم کنار میز معلم بودم ک داشت برام چیزی توضیح میداد و اجیل هم میذاشت دهنش.‌دقیقا هنوز یادمه بوش ک بهم خورد چقدر دلم خواست باور کن الان حدود۲۰ سال گذشته ولی اون بو و حسرتی ک خوردم هنوز یادمه..شعور بهترین چیزه

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
میدونم دروغ نمیگه واقعااون مادرباخودش چی فک میکنه که همچین تغذیه ای برابچه 6ساله میزاره عقل وشعورندا ...

نون تست بگیر با شکلات صبحونه بزار دیگه فکر کنم بهانه نگیره جون سیر میشه

پفکی هم که یک روزه میخواد بخورده روزی چند تا بریز تو ظرف خوراکی هاش

توی مدرسه دختر من هم ممنوع کردن پیتزا وساندویچ و همبرگر و چیپس و پفک و ....

ولی باز بچه ها میارن و باز هر روز دختر من میگه دوستام صبحانه پیتزا همبرگر میارن....ولی خب واقعا برای رشدشون خوب نیست.من خیلی حساسم روی سالم خوردن بچه هام.مثلا پیتزا نهایتا ماهی یه بار میخوریم ولی خب نون باگت رو متاسفانه هفته ای یه بار میخوریم. 

بچه ها درک نمیکنن براشون خوب نیست

بنظرم براش سمبوسه درست کن بذار فریزر صبح یه دقه سرخ میکنی میدی ببره یا اسنک یا فلافل خونگی اینارو میتونی خودت ساندویچ کنی براش یسری از نونوایی ها هستن نون ساندویچی با خمیر نونوایی میزنن ازون نونها بگیر براش ساندویچ کن 

انقدر بچتو محدود نکن و نزار دنبال چشم و هم چشمی باشه

چیپس و پفک قیمت زیادی نداره . هرکی چیپس و پفک و برگر میخوره یعنی بچه پولداره؟

شما حق نداری  به خانواده ها بی احترامی کنی به دخترت یاد بده که این چیزارو نخوره . البته الان همه مواد غذایی مضره 

ولی در ضمن دیگرانو مسخره نکن

2706