2752
2734
عنوان

دختری که دوسش داشتم خودم باعث شدم بره

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از تاپیکای دیگه استفاده کن

استفاده میکنم ولی هرجا میرم هی به تاپیک های تو بر میخورم 

اخر اعصابم بهم میریزه میام توو اون دختر و این سایت رو با هم به آتیش میکشم 👹

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

از اونجایی که جواب ندادی چقدر باهاش بودی پس خودم مینویسم برات

اگه مدت زمان کمی باهم بودین و همچین چیزایی گفتی خب حق داره بنده خدا 

وقتی طرفو هنوز درست و کامل نمیشناسی این "دوست دارم" چه صیغه ایه؟ به عنوان دختری که از این ابراز محبتا اونم اولای رابطه متنفره دارم بهت میگم چندش اوره. چون تو ذهن طرف تداعی میشه که این ادم این جمله رو به همه میگه و میخواد خر کنه که حتی درست هم بلد نیست اینکارو. ویا بدتر تکلیفش با احساساتش معلوم نیست که تو یکی دوماه عاشق شده

به جای دوست دارم و عاشقتم اولای رابطه میتونی دقیق بگی که چه چیزی رو راجع به اون فرد دوست داری که خیلیی خیلیی بهتره و رابطه رو پیش میبره. مثلا بگو "چهرتو دوست دارم" "از این اخلاقت واقعا خوشم میاد"

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
یه قانونه مهم کلا چ تو رابط عاشقونه وحتی روابط عادی با دوست هم جنست کلا زیادی باشی زیادی میشی

صد در صد

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡

نه رفتنی را میشه ب زور نگهداشت 

نه موندنی را میشه فرار داد

داداش تموم شده، چقدر تو اوور تینک هستی ، دست منم از پشت بستی ، منم آدم اوور تینکی هستم

گذر زمان همه چیز را درست میکنه، همه ما حداقل ی بار تو زندگی تجربه تو را داشتیم ، اما نمردیم ک...

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
من میدونستم اون عاشقمه ولی بخاطر ی چیز دیگ کات کردم

بالاخره گاهی پیش میاد

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
2706