2752
2734
عنوان

شوهر دوستم بهم پیام داده دلشوره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 86 پست

مردی که اینستا داشتنش رو از رنش پنهون میکنه و به دوست زنش پیام میده و از قیافش تعریف تمجید میکنه چی بهش میگین شما؟! من که اسم خوبی به ذهنم نمیاد 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نشون شوهرم یا دوستم؟

به نظرم فعلا نگو و دیگه جواب نده

اگه دوباره اومد سراغت جواب نده و یه جورایی به دوستت بگو

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
بابا من فک کردم واقعا داره تعارف میکنه چون قبلنم رفتیم خونشون با شوهرم

اصلا و ابدا جواب نده دیگه اصلا بلاکش هم بکن اگر نکردی و دفعه بعد پیام داد بگو دوست ندارم دوراز چشم فلانی(دوستت) بهم پیام بدین و بلاک و نمام 

لطفا نه پیاماشو سین کن نه فالوش کن و... 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
بنظرم به دوستت بفهمون که شوهرش دوراز چشمش داره تو یه برنامه هایی میره و یه کارایی میکنه،ممکنه  ...

دقیقا شاید همینه چون این اتفاق برای من افتاد و بی تقصیر متهم شدم!!!!!! 

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
شکر خدا که راه درست رو انتخاب کردید انشاالله هممون در این راه ثابت قدم بمونیم

ممنونم ، ان شاالله

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اول از همه به شوهرت بگو فلانی از اینستا اینجور پیام داد که بعدا جایی واسه دو به هم زنی نباشه 

بعدام اینستا کلا دنبالش نکن و دنبالتم کرد قبول نکن وحذفش کن خیلی بیشخصیت باشه بپرسه چرا حذف کردی !که دیگه قرار بهش بفهمونی حد خودش بدونه وجواب نده یا بگو پیجم خصوصیه ....اگه نیتش بد باشه که اینستا که هیچ رابطه خانوادگی هم کلا قطع کن پس نگران چیزی نباش

رابطتتونم در حد همون سلام علیک با خانومش باشه

اینکه به خانومش بگی یا نه واقعا نمیدونم اگه بهش نمیگفتی خیالت راحت که خودش دوتا مفهوم داره براش اینکه تو بهش حس پنهونکاری دادی واگه بری بگی هم دوستت بهت بدبین میشه و ممکن جروبحث پیش بیاد -بهترین کار اینکه به شوهرت بگی ببینی اون چی میگه حالا بعدا دوستت فهمید میتونی بگی باهمسرم مشورت کردم اون ازم خواست ....

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘

مطمئنا قصد خوبی نداره حواست باشه به هیچکس اعتماد نون والا معلم پسرم میدونست من متاهلم پسر ۲۰ ساله و دختر ۵ ساله دادم تو اینستا بهم ابراز علاقه کرد منم بلاکش گردم و به مادرم هم جریان رو گفتم 

2706