2733
2734
عنوان

شوهر دوستم بهم پیام داده دلشوره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم به دوستت بفهمون که شوهرش دوراز چشمش داره تو یه برنامه هایی میره و یه کارایی میکنه،ممکنه  خود دوستت داره از طریق شوهرش رفاقتتون رو چک میکنه و وفاداریه تو رو میسنجه،بنظرم اگه رفاقتت برات مهمه و به خاطر دوستت رفت و آمد میکنی بهتره با دوستت صحبت کنی و بهش بگی ،چون در آخر سر همه چیز میشکنه تو سر تو ،چون زنی

2731
وی درحال پاشیدن دانه

گل گفتیو ...گل گفتی 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
چرا دیگه بعدش میخواد، در مورد مسایل علمی روز دنیا، مسایل سیاسی، مذهبی، مقاله های روز دنیا ، باهاش حر ...

متاسفانه نه فکر زندگی خودشون هستند نه فکر آرامش بقیه

کاربر آقا

اشتباهت اینه در جواب گفتی باشه 

من بودم میگفتم من و همسرم چیز پنهونی از هم نداریم و حتما میگم 

هیچ نیازی نیست با ادمی که ذره ای تو زندگی من مهم نیست این قوت قلب و بدم که بله شما گندت و بزن من لاپوشونی میکنم که روحیه ات جریحه دار نشه.

همه چیز به خودت و روابطتت با همسرت برمیگرد 

یاد بگیر حتی اگه اختلاف هم ذارید همیشه جلو بقیه از هم تعریف و تمجید کنید 

من باشم حتما به همسرم میگم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

همکار شوهر منم تو اینستا رو پیج کاری م هی دایرکت میزد و خود شیرینی میکرد

ب شوهرم گفتم گف محلش نزار تا از رو بره ولی دست بردار نبود مجبور شدم کلا حذف کاربری بزنم 

خیلی رو مخم بود

نگاهت فقط ب خدا باشه 
ععع میترسم زندگیشون با گفتنم خراب بشه اخه

اتفاقا این مدل زندگیها زودتر خراب شن بهتره حداقل اونطرف که ادمه مظلوم و بی گناهه دیگه وقتش تلف نمیشه و زندگیش با آدم بی خود نابود نمیشه

2706