2752
2734
عنوان

چرا افسرای آزمون شهری اینجورین😏

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 44 پست
تو یه تیکه جا میگه بزن دنده سه بعد درجا گفت  وایسا پارک کن، فرصت نداد دنده کم کنم قاطی کردم🥲

وای دنده ۳؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه تیکه جا میگه بزن دنده سه بعد درجا گفت  وایسا پارک کن، فرصت نداد دنده کم کنم قاطی کردم🥲

ممکنه بعدا تو دنده ۳یا بیش تر باشی بخاطر یه مانع مجبور شی یهو وایسی

لطفا لایک نکنید
2731
ممکنه بعدا تو دنده ۳یا بیش تر باشی بخاطر یه مانع مجبور شی یهو وایسی

تو شرایط این مدلی بدون دنده کم کردن هم میشه وایساد!!!ولی براآزمون باید فرصت بده کم کنم نه درجا تا دنده سه کردم بگه همینجا وایسا!!!

خدای مهربون من💕تو زندگیمو بساز، تو بسازی قشنگه....
میشه لطفا شما نظر ندین!!!اصلا حس خوبی نمیده کامنتاتون

اینم با اجازت بگم و میرم

وقتی بچه چهار ساله خواهرتو که بعد از بیست سال خدا بهشون داده کنار دیوار با ماشین له کردی و کشتیش چه جوابی میدی ؟

ببخشید مزاحمت شدم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
تو شرایط این مدلی بدون دنده کم کردن هم میشه وایساد!!!ولی براآزمون باید فرصت بده کم کنم نه درجا تا دن ...

ربطی نداره گلم حتما یه عدم تسلطی دیده که رد کرده کار خوبی می کنن سخت می گیرن چون رانندگی بجز جون خودتون رو جون بقیه هم اثر داره

لطفا لایک نکنید
چرا؟مگه چی میشه؟😟😟

شرمنده

اسی گفت از تاپیکش برم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اینم با اجازت بگم و میرم وقتی بچه چهار ساله خواهرتو که بعد از بیست سال خدا بهشون داده کنار دیو ...

عزیزم متاسفم، ولی شما نباید ناراحتیت رو با انرژی و حس بد دادن به بقیه کم کنی، گواهینامه گرفتن صرفا به معنای راننده بودن نیس، کسی که حرفه ای نیس میاد توخیابون اون بحثش جداس!!!

خدای مهربون من💕تو زندگیمو بساز، تو بسازی قشنگه....
ربطی نداره بعضیا قبل از شروع ازمون طپش قلب میگیرن یه پروپرانول میخورن مریض نیستن

شرمنده نمیتونم جواب بدم

اسی کفت از تاپیکش برم 

2706