2752
2734
عنوان

خداوکیلی حق بامنه یا شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 44 پست
حق که با شماست ولی اگر میتونستی آماده میشدی میرفتی . تفریح بوده دیگه 

قرار بود کلا بیرون بریم ولی من بهم برخورد گفتم اگه قراره کسی که کسی بره از قبل برنامه میچینه اینکه درست نیست اونا توی ماشین بشینن تامین وسایل آماده کنم و اینکه قرار بود کلا جای دیگه برن باغ دوستشون گفتن بیاین میریم جای دیگه خب درست نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول نداره میگه تو باخانواده من مشکل داری 

حق با توعه کاملا  مردا همشون همینن منم دو هفته پیش یهو شوهرم اومد  گفت  داداشا  مامان اینا میخوان برن قم  گفتن شما هم بیاید من فکر گردم مثلا  فرداش  گقتم  حالا تا فردا  گفت نه همین الان  میخوان برن  گفتم چه فکری کردی  الان بهت بگن منم دنبالت راه بیوفتم  بیام  با بچه کوچیک   اونم گفت  توهم که هر بار خانواده من جایی برن بهونه میاری نیای  گفتم اره  دقیقا  چون بدم میاد  

بهش بگو خودت همراهشون برو... حق باتو درست نیست لحظه اخر همون دیشب که زنگ زد برا پیک نیک شمارو هم میگفتن.. اصلا ادم باید حال روحیشم خوب باشه که بره تفریح همیشه که نمیتونه اونم یهو

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2731

ببین راضی میشه 

فقط خودتون 2تا امروز بیرون برین و

دو سه هفته دیگه با خانواده شوهرت برین (به نشانه اینکه تو مشکلی با خانواده اش نداری فقط امروز نمیخوایی مزاحم برنامه های اونا باشی ) 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
نمیدونم چیکار کنم..... خسته ام

با سیاست رفتار کن بد و بیراه به خانوادش نگو با تن صدای مهربون حرفتو بزن همیشه و ناز کن

بگو دوس ندارم برم معذب میشم اینجوری چون از اول قرار نبوده ما بریم یکم برای من ارزش قائل شو عزیزم حس بدی دارم اگه بیام و... اینا رو با مهربونی و ناز بگو 

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

باید میرفتی و بعد یک موقعی ک شوهرت کنارت نیست بهشون میگفتی قبلش کجا میخواستین برید ک نشد ؟پس اونجایی ک اول میخواستید برید ب ما نگفتید ک ما هم بیاییم.و بگو منبعد لطفا اگر میشه یکروز زودتر بهم بگید چون منم باید برنامه ریزی کنم و اماده بشم اینجوری هول هولکی خیلی برام سخته ... اگر با ارامش و با احترام ب خود مادرش در خفا اینا رو بگی خیلیییییی بهتر جواب میگیری تا اینکه با خود همسرت بحث کنی و باعث ناراحتیتون بشه و هیچ کاری هم درست نمیشه...‌‌حالا اگرم نرفتی بعدا حتما ب مادرشوهرت بگو

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

بگو خانواده خودمم اینطوری دلوتم کرده بودن نمیرفتم دیگه نمیتونم دیدگاهت را عوض کنم هر طور راحتی قضاوت کن ..

منم اینجور دعوتا را نمیپذیرم حس تحمیل شدن و اضافی بودن بهم دست میده

بهش بگو خودت همراهشون برو... حق باتو درست نیست لحظه اخر همون دیشب که زنگ زد برا پیک نیک شمارو هم میگ ...

وا چرا بگه خودش تنها باها‌شون بره

اسی همسرتو تنها نفرست اصلا هم اگه بره دل خودت بدتر میشکنه و دعواتون میشه هم جلوی همه تحقیر میشی

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
بگو خانواده خودمم اینطوری دلوتم کرده بودن نمیرفتم دیگه نمیتونم دیدگاهت را عوض کنم هر طور راحتی قضاوت ...

دقیقا خانواده خودم اصلا این چیزا مطرح نیست چون تابخوان حرکت کنن ظهره بعدم چه باشیم چه نباشیم جای ما خالیه از قبل هم میگن 

خواستن یواشکی برن ،شوهرت که دیدشون دیگه دیدن ضایعه که به شما نگن ،واسه همین گفتن.اصلا نری ها،همون دی ...

دقیقا منم هرچی میگم میگه تو باخانوادم‌مشکل داری

حالا اشکال نداره نرفتی اما  یکروز مادرشوهرتو بکش کنار و بهش بگو اگر ممکنه یکروز قبلش همیشه بهمون بگید تا منم بتونم کارامو بکنم و بیام

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2706