2733
2734
عنوان

یه گندی زدم حالا نمیدونم چجوری جمعش کنم🙆‍♀️🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 41 پست
بببین منم دوسش دارم ولی اصلا اصلا رفتارام جوری نیست که وا بدم خیلی سنگین باهاش برخورد میکنم  پ ...

خوب بگو دیگ بهم پیام ندین و انفالو کنش و اونم دیلیت بزن از فالورات 

بعد اگ دوست داشته باشه میاد جلو 

معمولااااا معمولااااا پسرا از کسی ک خوششون بیاد زمین و زمان بهم میزنن پس نگران رفتنش نباش 

اگرم رفت دوست نداشته 

خداتو شکر کن ک بیشتر درگیر رابطه ی طرفه نشدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو اگه نمیگفتی اونم به این زر زدناش ادامه میداد این که بدتر بود بعدشم اون خودشم میدونه که به کی این ...

اخه اون طرف رفیقشه بنظرت بینشون خراب نمیشه؟ 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
اخه منم دوسش دارم ولی از رفتار هام اصلا معلوم نیست اصلا 

همون بهتر که حضوری باهاش قرار گذاشتی اینجوری اگه اونم بخواد برگرده یه موقعیت خیلی خوبه

کی قراره همو ببینین؟

برا خواسته دلم و سالم به دنیا اومدن نی نیم صلوات میفرستین
2731
همون بهتر که حضوری باهاش قرار گذاشتی اینجوری اگه اونم بخواد برگرده یه موقعیت خیلی خوبه کی قراره همو ...

چیکار کنم چی بگم بهش که دعوا و دلخوری پیش نیاد

کاش اصلا نمیگفتم باهات کار دارم 

اگه ایننور سمه چرا باهاش درارتباطی . من بودم احازه هیچ ارتباطی رو بهش نمیدادم اگه حرفی که زده درست نباشه . ولی از ارتباط هایی که ازش میگیری چه پیامی چه حضوری خودمن هم فکر میکنم حرفش درسته

اگه ایننور سمه چرا باهاش درارتباطی . من بودم احازه هیچ ارتباطی رو بهش نمیدادم اگه حرفی که زده درست ن ...

خب منکر دوس داشتنش که نمیشم

ولی خدایی زشت بود حرفش 

من هیچ وقت سبک برخورد نکردم تو قلبم دوسش دارم 

چیکار کنم چی بگم بهش که دعوا و دلخوری پیش نیاد

واقعیتو خیلی آروم بگو

بهش بگو درسته من و تو یه مدت باهم بودیم خیلیا هم در جریانن ولی من هیچ وقت از این موضوع به نفع خودم جایی حرف نزدم

اخیرا یه جریانی پیش اومده که منو ناراحت میکنه این که چرا شما باید به دروغ پشت سر من بگین که من همچین رفتاری داشتم چی باعث شده همچین فکری کنید

نباید با آبروی من بازی میکردین

برا خواسته دلم و سالم به دنیا اومدن نی نیم صلوات میفرستین
2706