2733
2734
عنوان

چطوری میتونید انقدر مرتب باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 48 پست
عزیزم من الان رفتم اینستا دوره رو دیدم شما واقعا راضی بودی؟و تغیر کردی؟۲ ماه زمان برد دوره؟ یک ...

بله حدود دوماه زمان برد 

پشتیبانی هم داشت که سوالی داشتیم میپرسبدیم.

اونو نمیشناسم 

ولی نفس واقعا برا من خیلی موثر بود.

خود نفس میگفت بنیانگذار نظم محیطی توی ایرانه.

اللّهم عجّل لولیک الفرج

اگه شهر گرم نیستی برگشتی لباسات اویزون کن بخواب عصر اهنگ بذار کارات روبکن یه کشو لباسای کهنه روبذار از سر کار اومدی اوناروبپوش شب که دوش گرفتی یابدنت روشستی لباس نوتر روبپوش اون هم که تنت بوده توهمون حموم بایه ذره شامپوبشور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا خسته میشم بخدا میوه ها رو حوصلم نمیشه بزارم تو یخچال برای خوردن میارم تو اتاق همش کپک میزنه ول ...

بازم میگم عزیزم زندگی عادت هست، خودتو عادت بده یه درسی هم هست تحت عنوان نظام اراستگی، اصولش اینه اولا خونتو کثیف نکن، ثانیا هر روز اندازه ۵ دقیقه ، فقط ۵ دقیقه خونتو مرتب کن، واقعا تاثیر گذاره، من قبلی که برم سر کار اندازه ۵ دقیقه همه چیو تند تند مرتب میکنم، باورت نمیشه ۵ دقیقه جاروبرقی میکشم، فرداش ۵ دقیقه تی میکشم، همینطوری هیچ وقت خونم بهم ریخته نمیشه، این قانونو برا خودت بزار، فقط ۵ دقیقه به خونم برسم، پایان هفته بشه ۲۵ دقیقه، یعنی یه نظافت اصولی و مثلا ماهی یبار بشه ۲ ساعت که شامل شستو شوی عمیق هست، انجام بده ببین حتما نتیجشو میبینیموفق باشی 💕

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی