2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
۵ هفته بودین؟

ماما کفت سه هفته هستی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
ماما کفت سه هفته هستی

بعد خوردن اورژانسی 

چند روز عقب انداختم 

دوتا بی بی چک زدم مثبت شد 

خدا ببخشه سریع  دارو گیاهی شروع کردم

یک هفته بعد پریود شدم .اما نه درد داشتم نه حجمش زیاد بود 

میگم شاید باردار نبودم چون حالتم اصلا به سقط نمیخورد

چجوری دفع کردی 

من کورتاژ شدم چون خونریزیم خیلی طولانی شد

باید سونو بدی اگر تکه مونده باشه که یا قرص میده برا دفع کامل یا کورتاژ 

اگرم کامل دفع شده باشه بهت قرص جلوگیری میدن خونریزیت قطع بشه

بعد خوردن اورژانسی  چند روز عقب انداختم  دوتا بی بی چک زدم مثبت شد  خدا ببخش ...

من بتا هم دادم مثبت شد اما چون زود قرص مصرف کردم فکر کنم بخاطر اون بود خونریزیم خفیف بود

گفتم شاید سقط نشده رفتم سونو همون لحظه که داشتم میرفتم سونو لکه دیدم....به پزشک نگفتم بتا مثبت بوده و قرص مصرف کردم بهش گفتم گفتم پریود نمیشم برای این اومدم...نگاه کرد گفت اثری از بارداری نیست اما شاید بارداری خارج از رحم داشتی که دفع شده....از سونو که اومدم یک روز و نصفی خونریزی خفیف داشتم و تنها چیزی که رفع شد یک رشته نازک یک سانتی بود اصلا نمیدونم اون بود یا نه....

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706