2733
2734
عنوان

معاینه لگن برای تنگی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 90 پست
نه زیاد درد نداره چرا خب احتمال داره تحریک بشی من تا اومد بچه دنیا بیاد بیست بار بیشتر معاینه شدم&nb ...

اره خب واسه طبیعی تندتند معاینه میکنن

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
بله و به همین خاطر سزارین شدم ولی دکتر تشخیص داد در ضمن خودت متوجه نمیشی یعنی ربطی به ظاهر نداره

آخه من اطرافیان دیدم کسانی که از بیرون لگن بزرگ داشتن  طبیعی آوردن ولی مثل خودم که لگنشون کوچیکه اکثرا سز شدن حتی درد طبیعیم کشیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله ببخشید ، باید سونو بدید تو ۴۰ هفته اگه نچرخیده باشه سزارین میشی . معاینه لگنی فایده نداره میخواد ...

نچرخه مال قدیم بود الان خودشون میچرخونن، اگه قصدتون سزارینه حتما باید به دکتر زیر میزی بدید حتی بیمارستان خصوصی هم بری دکتر اول باید تایید کنه و زیر میزیشا بگیره، خانوما من خودم طبیعی زایمان کردم و بسییییار راضیم ولی به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم با این که معتقدم بهترین راه برای به دنیا اوردن بچس ولی نه داخل ایران، برید سز بشید حتی اگه پولشو ندارید قرض کنید، ماشین زیر پاتونو بفروشین نمیدونم هر کاری میکنید بکنید فقط طبیعی نبارید 

انشااالله. فعلاکه یه متخصص دکترم پیداکردرفتم صحبت کردم بایه ماما میاد واسه زایمانم بیمارستان دولتی ...

خوب کاری میکنی مامای همراه خیلی خوبه ان شالله به سلامتی زایمان کنین

باشه عزیزم دعاکن منم تاپیک بزن زایمان کردم تموم شد و نی نیمم سالم وخوبه🙏♥️

انشاالله عزیزم ولی این بدون اینقدر بچه سوم شیرینه که نگو نمیدونم برا من چون بعد ده سال هست این طوره اخه خیلی خوبه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خوب کاری میکنی مامای همراه خیلی خوبه ان شالله به سلامتی زایمان کنین

ممنون همچنین شماعزیزم🙏🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
نچرخه مال قدیم بود الان خودشون میچرخونن، اگه قصدتون سزارینه حتما باید به دکتر زیر میزی بدید حتی بیما ...

دکتر من با اخلاقه زیرمیزیم قبول نمیکنه متاسفانه باید برم بگردم ببینم کی قبول میکنه عجب گیری کردیم تو این روزای آخر بایذ آواره این مطب اون مطب شم. چرا طبیعیو پیشنهاد نمیکنین تجربه بدی داشتین؟ 

انشاالله عزیزم ولی این بدون اینقدر بچه سوم شیرینه که نگو نمیدونم برا من چون بعد ده سال هست این طوره ...

اره میدونم چون چندسال بچه کوچیک تو خونه هامون نبوده😃منم بعد هشت سال داره این فندقم میاد😍

اشرشته جون لباس نگفتی واسه روزای اولش سایز چندگرفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی شبا اذیتت میکنه😍 لباس سایزچی گرفته بودی به دردش خورد. کلاه جوراب و ایناهم بگیرم واسه روزای ...

نه خداراشکر بچه خوبیه فقط برا شیر بیدار میشه لباس هم من سایز صفر و یک خریدم من نی نیم ریز بود صفر به کارم اومد جوراب هم من اصلا پاش نکردم چون دکتر گفت بخاطر زردی زیاد نپوشونش 

اره میدونم چون چندسال بچه کوچیک تو خونه هامون نبوده😃منم بعد هشت سال داره این فندقم میاد😍 اشرشته ج ...

خب پس حالا میفهمی من چی بگم وای عشقه 😍😍

دکتر من با اخلاقه زیرمیزیم قبول نمیکنه متاسفانه باید برم بگردم ببینم کی قبول میکنه عجب گیری کردیم تو ...

برای خودم که مشکلی نبود عزیزم هم راحت زایمان کردم هم بچه بدون مشکل بود، و هم اینکه زود راه افتادم، ولی از نظر روحی خیلی اذیت شدم، رفتار پرسنل افتضاح 

نه خداراشکر بچه خوبیه فقط برا شیر بیدار میشه لباس هم من سایز صفر و یک خریدم من نی نیم ریز بود صفر به ...

خداروشکر😍

اها ممنون گلم پس یکی دودست صفرمیگیرم بقیشم یک و دو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خودم که مشکلی نبود عزیزم هم راحت زایمان کردم هم بچه بدون مشکل بود، و هم اینکه زود راه افتادم، و ...

طبیعی بودی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه من اطرافیان دیدم کسانی که از بیرون لگن بزرگ داشتن  طبیعی آوردن ولی مثل خودم که لگنشون کوچیک ...

نه عزیزم اتفاقا من کاملا برعکس آین قضیه رو دیدم مثلا خودم کلا استخوان لگنم بزرگه ولی دکتر گفت تنگه

خب پس حالا میفهمی من چی بگم وای عشقه 😍😍

😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706