2733
2734
عنوان

خدایا بااین ادم شکاک دارم دیونه میشم بیاین شات بزارم کمک کمید

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 58 پست

ولش کن بره رد کارش،،هر کی هست هم مهم نیست،،همسر سابق من این جور بود با تمام خوبیای دیگه اش این بدیش همه رو شست و برد از ذهنم جدا شدم راحت شدن مگه دنبال پیر شدنی که با همچین آدمی سر کنی؟؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی چرا محو تماشای منی؟آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی!مژه بر هم نزنم تا ز دستم نرود ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی!////////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولش کن بره رد کارش،،هر کی هست هم مهم نیست،،همسر سابق من این جور بود با تمام خوبیای دیگه اش این بدیش ...

این دوستمو ی باردیده 

با ی پسر بیرون 

میدونه شوهرداره بخاطر این گیرمیده

مشکلم اینه چن ساله باهمیم  همه میدونن   میخاییم ازدواج کنیم اگه تازه بود   اینجور ...

عقل نداری مگ ک میخوای با این ازدواج کنی واقعا حالت خوش نیست چطوری این چیزارو تحمل میکنین

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
این دوستمو ی باردیده  با ی پسر بیرون  میدونه شوهرداره بخاطر این گیرمیده

خب ببینه تو خودت می دونی نباید با دوستت بری این چه رفتاریه دیگه!!

مگه بچه ای که این جور باهات رفتار بشه!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی چرا محو تماشای منی؟آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی!مژه بر هم نزنم تا ز دستم نرود ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی!////////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                     
این مردایی که راجع به زنای دیگه اینجوری حرف میزننو از زندگیتون بندازین بیرون حتی اگه مطمئن باشین اون ...

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

گل گفتی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشکلم اینه چن ساله باهمیم  همه میدونن   میخاییم ازدواج کنیم اگه تازه بود   اینجور ...

انگار شما تو رابطه زوری باهاشی ترس ازدست دادنشو داری اون داره تهدیدات می‌کنه که اگه حرفمو گوش ندی می‌زارم میرم چرا؟

بزاره بره چیو از دست میدی؟

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼

عزیزم این آدم بنظرم موندگار نیست 

مهم آیندته و اگرم موندگار باشه حاضری واقعا با ی آدم بد دهنی ازدواج کنی 

الان که هنوز ازدواج نکردی اینطور رفتار می‌کنه وای ب حال موقعی که ازدواج کنی 

مهم ترین چیزی که یاد گرفتم اینه که: هرکسی قلب داره ولی وجدان نصیب هرکسی نمیشه!

بزرگوار پس بشین سر جات هر چی گفت بگو چشم دیگه 

بعد ازدواج کلا دیگه نمیتونی جوابشو بدی چون اونموقع دیگه پای طلاق میاد وسط 

از الان چشم بگو تا عادت کنی

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

اشتباه نکن این پیرت میکنه اگرم امیدواری درست میشه باید بگم نه تنها درست نمیشه بدتر هم میشه 

با شاتت یه خاطرات مزخرفی برام زنده شد 4سال تو همچین رابطه اشتباهی بودم همه هم خبر داشتن ولی اخرش کم اوردم و از زندگیم شوتش کردم بیرون و هرروز بابت این کارم خداروشکر میکنم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
این دوستمو ی باردیده  با ی پسر بیرون  میدونه شوهرداره بخاطر این گیرمیده

اسی هم در انتخاب دوست گند زدی هم دوس پسر😐

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
انگار شما تو رابطه زوری باهاشی ترس ازدست دادنشو داری اون داره تهدیدات می‌کنه که اگه حرفمو گوش ندی می ...

اره 

ولی قبلن خیلی وابسته تربودم 

الان خودش فهمیده چخبره 

ببین عزیزم دوستانه و خواهرانه دارم می گم بهت ته این دوستی و حالا ازدواج هیچه!!

خودم رفتم تهش رو که دارم می گم فقط الان تنها دستاورد اون زندگی لجنم اینه که بچه ای نبود که حاصل ندونم کاری من باشه و پدر شکاک نصیبش بشه یعنی نذاشتم بچه ای باشه،،خودت رو نجات بده از دستش حالا هر چند سال که باهاش بودی مهم نیست اول برای خودت بعد برای نسلای بعدت خوددانی!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706