2733
2734
عنوان

ناخونکارم مرد😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت افسرده نمیشی  من خبر مرگ جوون بشنوم تا چند وقت افسرده میشم تو مراسم هم نمیتونم شرکت کنم&n ...

دلم ی جوریه شنبه نوبت ترمیم داشتم حالا هم ناخونام بالا اومده هم دلشو ندارم برم ناخونکاری که ۲ سال نخونکار من بود وقت و بی وقت ب من نوبت داد....

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
ای کاش من بجای ایشون مرده بودم😑

اینجوری نگو

خیلی ارزو داشت موهاشو رنگ فانتزی کرده بود میگفت ب نظرت تا اخر ماه رنگش میره یا نه منم دلم خاست گفتم بیام بزارم میگفت خاکستری یا اطلسی میکنم سریع بعدی همه حرفاش تو گوشمه بودی رفتن نداشتن پر امید بود

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
دلم ی جوریه شنبه نوبت ترمیم داشتم حالا هم ناخونام بالا اومده هم دلشو ندارم برم ناخونکاری که ۲ سال نخ ...

خدا رحمتش کنه 

ناراحت شدم بیچاره مامانش 

حیف جوونامون ک راحت پرپر میشن😢

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

ای بابا کاش خبرش فیک باشه همسن منم بوده ناراحت شدم 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...