2752
2734
عنوان

بعضی ها چطور اینقدر روحیه دارن شادن

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 53 پست
عوامل مختلف ژنتیک ، محیط تربیتی، ویژگی اخلاقی همه که مثل هم نیستن مشاور به من گفت تو کلا زمینه و ...

اره تو خانواده خوبی بزرگ نشدم پدر مادرم همیشه ی خدا در حال جنگ بودن.مامانم همیشهههه نا امیدترین بدبین ترین ادم بود خیلی زجر کشیده خیلی عذاب کشیده ولی ماهم نابود شدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خوندم اتفاقا خودم اونقدر به مردن فک میکنم شدم مرده متحرک

گذشته منی تو آخرشم بیمارستان روان بستریم کردن دو هفته دارو اینا داد دوره اش تموم شد . شب تولدم بود ب خودم اومدم دیدم دیگه ۱۶ سالم نیست عمرم هدر رفته زنده بودم زندگی نکردم سرم خورد ب سنگ دفتر برداشتم نوشتم نوشتم دلم خالی شد دفترو آتیش زدم هر چی ک ازش خاطره بد داشتم انداختم رفت آتیش زدم ب خودم قول دادم ب جبران تمام سالها ک زندگی نکردم خوشی نکردم زندگی کنم خوش باشم حتی ب دروغ 

گذشته منی تو آخرشم بیمارستان روان بستریم کردن دو هفته دارو اینا داد دوره اش تموم شد . شب تولدم بود ب ...

عزیززم چقدر هممون سختی کشیدیم. من حتی یه دوستم ندارم دلم یه دوست مهربون میخواد ولی خیلی تنهام حس میکنم انرژی جوونیم تخلیه نشد دوران دبیرستان یه عالم دوست داشتم از وقتی تموم شد من پژمرده شدم باز قبل بهتر بودم

اره تو خانواده خوبی بزرگ نشدم پدر مادرم همیشه ی خدا در حال جنگ بودن.مامانم همیشهههه نا امیدترین بدبی ...

منم بچگی سختی داشتم.

اگه میتونی یه مشاوره یا رواندرمانی برو 

دیگه آدم چاره نداره مثل این میمونه بدنت زمینه بیماری داشته باشه بالاخره باید دنبال راه حل و پیشگیری باشی

و بپذیری شرایط رو... پذیرفتن خیلی مهمه فکر آدم بهتر کار میفته چه کار کنه برای جبران

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
مشاور هم رفتم ولی هیچی برام کارساز نیس. خیلی احساس تنهایی میکنم

مشاور نمیشه ازین آبدوغ خیاری ها و انگیزشی ها باشه کاربلد باید باشه که متاسفانه گرونم هست

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |