2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من آدمی که هر روز سر ساعت مشخص و تکراری بره سر کار نبودم.

ارشدم بخاطر علاقه بسیار به این رشته گرفتم.

یه مدت کوتاه مسئول فنی مرکز نگهداری بیماران روانی بودم که اونم شرایط قضایی و غیره ش سخت بود انصراف دادم

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

خیلی درس خوندم حتی توی بارداری آزمون میدادم برای نظام مهندسی قبولم شدم ولی اولویتم بچه هام هستن بچه اولم دختره ۱۳ سالشه که با این اوضاع جامعه اصلا جرات نمیکنم توی خونه تنهاش بذارم و دومی هم پسره یکسالشه دلم نمیاد پیش کسی بذارمش و خیلی روش حساسم

2731
می شه بیشتر بگی منظورت رو؟

اینجا مثل آمریکا اروپا نیست که واسه زایمان کلی مرخصی بدن. مثل اونجا نیست که رو پرستار بچه نظارت باشه و با هزینه ی کم و اعتماد ۱۰۰ درصدی همه پرستار بچه بیارن. مثل اونجا نیست که زن سالی یبار واسه سالگرد ازدواج آشپزی کنه و باقی سال یا بیرون غذا بخورن یا پرستار و خدمتکار غذا درست کنه. مثل اونجا مهدکودکش دوربین مداربسته لایو نشون نمیده همه چی رو. اینجا کامل برعکسه و همسر توقع همه چیییی ازت داره. ناهار شام مشابه نباشه، ال نباشه بل نباشه، خونه برق بزنه، آخر شب نیازای جنسی آقا رو فراموش نکنی، بچه رو هم باید بدی مامانت بدون هزارتومن دستمزد برات نگه داره!!! (دیگه اگه مادرت قبول نکنه یا نخواد یا هرچی، بچه رو باید با بیچارگی های فراوان بفرستی مهد) اخرشم دستمزد زنا پایینتره :/

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
ارشد مهندسی معماری مهرهای نظام رو هم دارم

خوبه

مطمئنا درست هم خیلی خوب بوده

احساس خلا و کمبود نمی کنی وفتی می بینی اونایی که درسشون و رشتشون مثل تو نبوده الان کار می کنن مثلا وقتی تو جایی مشغول به کار ببینمشون

2706