2752
2734
اره تهران خیلی شلوغه سرشون ولی بازار کارشون خیلی خوبه زود جذبشون میکنن  یعنی چند تا شیفت میدن ...

شیفت ای شب بستگی به سابقه داره اونایی که مسئول بخش هستن اغلب شیفت شب ندارن و بیشتر شیفت اشون صبح هست.ولی بیشتر از 6 تا 7 تا در ماه نیست

شرط سن داره؟

نه عزیزم تا 30 سال رو میدونم نداره بالاتر از اون رو مطمئن نیستم 

چون اغلب طرحی یا قرداد ی سرکار هستن شرط سنی ندارن. آزمون استخدام چندسال برگزار میشه که آخرین نوبتش سال قبل بود فکرم اون شرط سنی داره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید عزیزم دیشب خوابم برد😃😃😃😃 من سال 88 کنکور دادم و حداقل روزی 10 ساعت میخوندم رتبه کنکورم ه ...

عه منم ۸۸ کنکور دادم ..از تابستون شروع کردی یا از مهر؟کلا چندماه خوندی؟شما کلاس میرفتین؟

من تصمیم دارم خودم بخونم و برای رفع اشکال ریاضی و فیزیک و شیمی کلاس خصوصی ساعتی بگیرم خوبه؟

چون هنوز پایان نامه ام رو دفاع نکردم و استادم اصرار داره مقاله بنویسم ..یه کتاب هم دارم مینویسم زیر نظر یه استاد دیگه ام همه اینا تا بهمن ادامه داره مگه اینکه تو همین تابستونی همه رو ببندم که فکر نکنم بشه

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
عه منم ۸۸ کنکور دادم ..از تابستون شروع کردی یا از مهر؟کلا چندماه خوندی؟شما کلاس میرفتین؟ من تصمیم د ...

من از مهر شروع کردم تا کنکور.کلاس ریاضی و زیست رفتم وآزمونهای سنجش رو میدادم

به نظر من اگه میتونی زودتر تمومش کنی خب بهتره 

2731
من از مهر شروع کردم تا کنکور.کلاس ریاضی و زیست رفتم وآزمونهای سنجش رو میدادم به نظر من اگه میتونی ز ...

با برنامه ازمون سنجش پیش میرفتی یا برنامه خودت؟

ببخشید عزیزم من انقد سوال میپرسم   

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !