2752
2734
عنوان

بهش بگم که پدر و مادر واقعیش اونا نیستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 119 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه ادم قط بود به جاری گفته طفلی نگو شیطانه خانم حالا چون ماشین خارجی خریدن یا ویلا این کونش اتیش گر ...

اشتباه اصلی رو مادر بچه کرده ک ب جاریش اعتماد کرده باز ب مادرشوهرش اعتماد میکرد ی چیزی

اون جاری ساده رو بگو که اومده به این گفته،،من آدم می شناسم به خواهر خودش همچین چیزی رو گفته بود کرده بودش آتو که باید مال وارثی پدریمون رو ببخشی به ما چون تو بچه از خودت نداری وگرنه به دخترت میگیم آوردی بزرگش کردی اون که خواهره این جوره وای به حال این!!

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
لابد میترسه بره خبر بده ک ازش فاصله گرفته

من خودم فرزنده خوندم یه ادم فضول عقده ای بهم گفت به کتفم نگرفتم عاشق خانوادمم هیچ حسی به اونا ندارم اونم هر گهی بخوره بی فایدس

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

چه رسالتی آخه؟! من بیشتر احساس میکنم از اینکه با ایشون رابطه اشون رو کم کردن لجش گرفته و میخواد تلافی کنه! اون خانواده هم شاید احساس کردن ایشون خیلی رفتارش قابل پیش بینی نیست ترجیح دادن فاصله بگیرند که مشکلی پیش نیاد.

هیچ کار اشتباهی نبوده این وسط، والدین ژنتیکیش هم که نمیخوانش، حالا شما بیای بگی قطعا فقط روان بچه رو آسیب میزنی، آسیبهای عمیقی که بعدا صدها ساعت تراپی هم نتونه کاملا حلش کنه.

حالا فکر کردی اگه بگی چه اتفاقی میفته؟ والدین ژنتیکش با آغوش باز میان طرفش و بچه با عشق و علاقه میپره بغلشون؟!! والدین ژنتیکیش که قطعا انکار میکنن، والدین خودشم که سعی میکنن قانعش کنن که این خانمه دروغ گفته بهت و میخواسته اذیتت کنه. بچه هم یه مدت فکرش درگیر میشه ولی نهایتا به والدینش اعتماد میکنه. فقط به سوال تا ابد گوشه ذهنش میمونه.

اینی که شما میگی حق داره بدونه مال ۲۰ سالگی به بعدشه. شاید والدینش بهش بگن اونموقع. شایدم تصمیمشون این باشه زندگیشو بهم نریزن و نگن.

خلاصه والدین اصلی اونایی هستن که بچه رو با عشق و علاقه بزرگ میکنن. نه اونایی که باهاش ژن مشترک دارن فقط!

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
از نبوت ساقط میشه اگ نگه

از نبوت فضولی اسمش هم گذاشته رسالت‌.

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

دوستان فحش دادن چند روز تعلیقی داره ؟؟؟

عجیب واجبه 

رسالت افتاده گردنم که فحش بدم به اون که میخواد بره بگه 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2706