2733
2734
عنوان

یادتونه یه زمانی تو نی نی سایت فحش میدادن میگفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 98 پست
اینبار من سکوت نمیکنم همون موقع هم یک‌پرونده درست کردم اونایی که دست اندرکار بودن ترسیدن برای پیگیری ...

خوب می‌کنی

همین الان هم شروع کردن به اسم بیماری ایکس

خاک بر سرشون ول کن مردم نیستن

یاد خدابیامرز ناصر عبداللهی افتادم. نمیدونم دیدی یا نه. مجری ازش پرسید نگران چی هستی؟ گفت نگران ظهور ...

ان شآءالله

دعام کن 🌹 شما دلت بزرگه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محتاجیم به دعا عزیزم شما لطف داری. آدمای خوبن که در بقیه فقط خوبی می‌بینن. ان‌شاء‌الله هر چی خیره ب ...

ممنونم در پناه حق باشین 🌹❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
یه جا نوشته بود وقتی روزه میگیری و همون ساعت عده زیادی به درگاه خدا دعا میکنم و افطار میکنن یه انرژی ...

اون که بله حتی افرادی هم که معتقد نیستن میدونن انرژی دائما در حال تبدیل هست قطعا جایی که انرژی مثبت رو به کاهش باشه انرژی منفی پیشی میگیره

و هر جا انرژی منفی پیشی بگیره تاثیرش  به عناوین مختلف متوجه همه میشه 

انشالله که همگی با هر میزان اعتقاد و ایمان برای بهبود اوضاع دعا کنیم و این یکی از کارهایی که باید انجام بدیم

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
اون که بله حتی افرادی هم که معتقد نیستن میدونن انرژی دائما در حال تبدیل هست قطعا جایی که انرژی مثبت ...

کمترین کاری که میتونیم انجام بدیم که نه هزینه داره و نه کسی میتونه ازمون بگیره 

ان شآءالله نور و زیبایی کل زمین و هفت آسمان رو احاطه کنه 🌹

بله ولی در پاسخ فکر کنم به کس دیگه ای شما جواب دادین که من برای شما ریپلای زدم‌ اشتباه برداشت کرده ب ...

@سنیار    

باشه من عذرخواهیمو پس گرفتم

جالبه زود هم پیامتونو پاک میکنین

زمین درحال افزایش ارتعاش هست ۱۲ دی ای آن انسان در حال فعال شدن بود که باعث‌میشد مردم به نوعی بصیرت عظیم درونی برسن و پرده ها براشون بره کنار با واکسن‌ها غیر فعالش کردن و موارد دیکه انقدر تو این واکسن‌ها موارد هست که آدم هنگ میکنه اهداف مختلفی رو باهاش پیگیری کردن

@سنیار     باشه من عذرخواهیمو پس گرفتم جالبه زود هم پیامتونو پاک میکنین

اختیار داری دوست بزرگوار منظورم این بود لحن شما با من تند نبود گفتم شاید منو دراین مورد با کس  دیگه اشتباه گرفتین بهرحال فقط میخواستم سو تفاهم برطرف کنم