2752
2734
عنوان

با شوهرم دعوا اساسی کردیم ببینید حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 81 پست
خوب این خودش توهین که با بچه حرف بزنند با من نه

نه راستش تو خیلی خانواده ها اصلا با عروس حرف زدن تو الویت نیست ،من اصلا با برادر شوهرم تلفنی حرف نمی‌زنم 

بعد هم زنک نزدن اونا که هنوز وقت هست توهین ب شفنر خودشونه نه شما

چرا گارد میگیری

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ن بابا توهین چی خیلی الکی گیر میدی اینقد دنبال این چیزا نباش بدتر خودت حرص میخوذی سفرتونم زهر کردی ب ...

وقتی با اونا گرم می گیره دلم می خواد کله شونو بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه زورم میاد مرد گنده زنگ میزنم به دخترم و شوهرم می حرفه با من نه  خواهرش هم اصلا

والا من تا حالا توی این شش سال 

یه جمله هم با برادرشوهرام تلفنی حرف نزدم 

چه توقعاتی دارینا 

ول کن افکارت رو آزاد کن 

چرا سفر رو به کام همسر و دخترت تلخ می‌کنی 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب این خودش توهین که با بچه حرف بزنند با من نه

والا به خدا توهین نیست.

الان خواهر من زنگ بزنه با دخترم حرف میزنه .ولی هیچوقت نمیگه گوشی بده با شوهرت حرف بزنم.

خب بچه من میشه خواهر زاده ش کلی باهم شوخی میکنن.

ولی با همسرم چه حرفی دارن اخه

شما موقع رفتن زنگ زدی خداخافظی کردی؟

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
غیبت چیه درد و دل ه مگه شما شوهر و خانواده شو می شناسی 

خانواده شوهر منم همینن

حتی به پسرشون زنگ میزنن شام بیا اینجا

ولی همسرم خودش نمیره چون من تنها می مونم

چیزیم بگم پشت سر خانوادش

خون میریزه😒

همشون برن به درک برنگردن

بخدا آرزوم بود جایی رفتم کسی از خانوادش بهش زنگ‌نزنن از عمد هم‌وقتی میرن مسافرت بهشون زنگ نمیزنم که از سرشون بیوفته ولی برعکس 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تازه اینجوری بنظرم ادم راحتتره😅 

آره بابا هی ارتباطا کمرنگ میشه راحتیم😅

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
واقعا تعجب میکنم شما مثلا زائر امام رضا هستی غیبت خانواده شوهرت رو میکنی فحش میدی چیکار داری بهشون ب ...

منم دلم به همسرش سوخت مخصوصا اونجایی که مشت زده دیوار 

همیشه میگم هیچوقت قصور خانواده ی همسر رو نباید توی سر همسرمون بکوبیم . 

گناه اونا چیه . 

اگه مادر خودمون خبطی بکنه 

دوس داریم هی شوهر اونو بکوبه سر ما ؟ 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی با اونا گرم می گیره دلم می خواد کله شونو بکنم

با اونا گرم نگیره با کی گرم بگیره عزیزم نا سلامتی، خواهر، برادرن، چرا بعضیا انقد گارد دارن نسبت به خانواده شوهر تو با خواهر برادرت سردی؟؟؟؟؟؟ خانواده خودت به دخترت پول دادن؟ تک تک بهتون زنگ زدن به شوهرتم جدا؟ 

خانواده شوهر منم همینن حتی به پسرشون زنگ میزنن شام بیا اینجا ولی همسرم خودش نمیره چون من تنها می م ...

باز شوهر شما حامی ه 

شوهر من بود مثل گاو می رفت 

برادر شوهر خیلی مهم نیست که با ادم حرف بزنه تلفنی

منم مشهد رفتم خانواده شوهرم به شوهرم زنگ میزدن حال منم می پرسیدن همونطور که خانواده من به من زنگ میزدن و حال شوهرم میپرسن گاهیم گوشی میدم شوهرم خودش صحبت میکنه ،سفر به کام خودتون بخاطر چیزای بی ارزش خراب نکنید

خدا کافیست، خدا هادیست،با خدا بساز کار درست میکنه😍
2706