2733
2734
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4798 بازدید | 268 پست
والا من مرد سالار نیستم  ولی مردا خراب شدن چون کسی هست که بهشون پا بده  این یه رابطه دو ...

خب موضوع اینه دوطرفه نیست ، چون معمولا یه خانمه با کلی متقاضی مرد🤣یعنی تعداد مردا بیشتره

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
خاهش میکنم هروقتی پسری با خانوادش اومد خونتون اون شمارو میخاد دوما این دلیل نمیشه ک بعدش از شما بهت ...

ولی اگ پسرع گفتش من اهل ازدواج نیسم میتونه ت رابطه دوستی نظرش عوض بشه  یا ن اصلا امکان نداره البته این آقای ک من میگم طلاق ت زمان نامزدی گرفته چن سالی میشه ؟ 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ی دختره بود دوسش داشتم همش میرفتو میومد هربارم۴ماه طول کشید اینقدر دوسش داشتم نمیدونم هوووس ...

همون امثال اون دختر گند زدن به مملکت !! 

دختر آدم حسابی که پیشنهاد خونه خالی نمی‌ده ، شما هم نگو عاشق شدم ، چون عشق مقدسه 

عاشق یه هر*زه شدن افتخار نیست 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2731
دلیلش دخترایِ شوهر ندیدست ک حاضرن استاندارد خودشونو بیارن پایین و با همچین ادمایی ازدواج کنن یا برن ...

چه حرف بی منطقی اونی که ازدواج میکنه از کجا بدونه طرف لاشیه 

دلیل دختر ا و زنای خرابن عزیزم که میدونن طرف متاهل پا میدن با دست اضافه

باز خوبه صداقت داشت خیلیا به اسم ازدواج طرفو به بازی میگیرن 

اره ، ازش تشکر کردم که وقت من و خودشو نگرفت ... 

اون دنبال هوسبازی بود ، اگه میخواست منو گول بزنه باید انرژی و زمان زیادی میذاشت 

ولی دخترای دیگه برای اینکه یه شب باهاش باشن ، سر و دست میشکنن 😏🤦🏻‍♀️ 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
جای تاسفه واقعا  بعد جالب اینجاست این هرز پریدن ، آخر عاقبت نداره  تهش آدم احساس پوچی و ...

بله تاسف داره واقعا

اخه کدوم کاری رو دیدی از راه نادرستش ب موفقیت برسه

الان دیگه چندتا دختر همزمان نداشته باشی بهت میخندن

بخدا دختره اومده پی ویم میگه بااات باشم خرجم میکنی گفتم ن والا گفت پس دنبال سوور..خ مفتی میگردی...همینا باعث شدن خیلی از خانواده ها ب جدایی کشیده بشه...بخدا اگع کمرمو واسع دختری باز کروم واسع مادرم باز کردم کسی از تنهایی نمرده ک من بمیرم صبح تا شبم سر کارم..چ قشنگ گفت ک پسرای خوب صبح تا شب سرکارنو شبم شام میخورن از شدت خستگی کار خابشون میبره

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

کاش خراب با خراب وصل میشدن دیگه آدمای پاک نابود نمیشدن بابت این لجن ها چی میشد اخه خو برنع سمت یکی مث خودشون گناه ماها چیه ذهنمون زندگیمون نابود کنن لعنت بهشون خاااااک ت سرشون🤚🏻👊🏻

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

دوستان بنظرتون به پسری که تو گذشته با خیلی دخترا تو فضای مجازی سک..س چت کرده و از خیلی دخترا نود و عکسای برهنه گرفته ، میشه برای ازدواج اعتماد کرد؟ خودش که میگه عاشق طرف باشم عمرن بهش خیانت کنم و متعهد می مونم 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
دوستان بنظرتون به پسری که تو گذشته با خیلی دخترا تو فضای مجازی سک..س چت کرده و از خیلی دخترا نود و ع ...

تنوع طلبه

عزیزم مال مفته یکسری از آدمام دنبال مفتن

میفهمی منظورمو؟وقتی دخترا مفت مفت رابطه برقرار میکنن و ارزش خودشون رو نگه نمیدارند که برای بدست آوردنشون برای وجودشون مردی تلاش کنه خب بالا ۸۰ درصدم میگن خولیم تو این گرونی خودمونو درگیر زندگی متاهلی کنیم عشق و حالش که هست با خرج خیلی پایین تر بعد دخترایی که تو رابطه ج نسی ان اینقدر احمقن که با یک کادو فرضا میلیونی راضی میشن 

اون خانومای ساده تو زندگی ام گول این شادی پوشالی رو میخورن و حسرت میکشن 

دخترامون بد شدن پشت سرش پسرام هرزه 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
اره ، ازش تشکر کردم که وقت من و خودشو نگرفت ...  اون دنبال هوسبازی بود ، اگه میخواست منو گول ب ...

مرده شورشونو ببرن 

دیگ اصلا اصلا نمیشه به کسی اعتماد کرد از بس خیانت عادی شده 

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.
دوستان بنظرتون به پسری که تو گذشته با خیلی دخترا تو فضای مجازی سک..س چت کرده و از خیلی دخترا نود و ع ...

خودت چی فکر میکنی؟

اینجور آدما ذاتشون کثیفه 

ذات کثیف هم هیچ جوره درست نمیشه

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.
2706