2733
2734
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4798 بازدید | 268 پست
عزیز دل  مردامون خراب شدن ، چون زنامون خراب شدن  اگر مردی به زنش خیانت می‌کنه ، با یه دخ ...

یه زمانی شوهرم میگفت از این به بعد پسر ها بخوان ازدواج کنند دیگه دختر دست نخورده پیدا نمیشه

باید دنبال کم کارکرد بگردن

خیلی بدم میامد از این حرفها

ولی متاسفانه تا حدودی دختران جامعه همین طور شدن

البته دور از جون همه 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
بله دختر بعد هم هست فطعا آره همیشه یکی باید کباب شه  اما  همون خوبه هم سری بلد بد میشه و ...

من کباب شدم این وسط کاش ی حرف بد میزدم بهش کاش ولی چی شد هیچی لاشی باشی میگن بدرد نمیخوره خوبم باشی قلبتو میشکن

چجوری باید باشی؟؟؟

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا

خب میدونن ک شب برگردن شما هستین در خدمتشون آشپزی کارای خونه و...خیالشون از بابت شما راحته ببرونم یکی بهشون نخ میده نمیتونن قبول نکنن چون تو خونشونه ک تجربه کنن چیزارو

2731
عزیز دل  مردامون خراب شدن ، چون زنامون خراب شدن  اگر مردی به زنش خیانت می‌کنه ، با یه دخ ...

مزدا خیانت میکنن نه بخاطر دیدن دختر جلف و اغواگر بلکه بخاطر این خیانت میکنن که حالیشون نیست تعهد و وفاداری چیه‌! وقتی رابطه داری مسئولیت داری در قبالش‌ اصن فزق رابطه همینه دیگه به چه درد میخوره طرفو اصن بنداز خونه حبس کن تا خیانت نکنه؟ ذات خرابه خواهر.

حرف شما مثل اینکه که بگی شیطان گولم زد پس گناهش پای اونه من مقصر نبودمو در حالی که مردای خیانتکار با اختیار و تصمیم خودشون خیانت میکنن !

همه داریم غربال میشیم اونقدر ریزش میکنیم تا فقط دونه درشت ها بمونن

گرچه کلیت صحبتتون درسته

اما بعضا میبینم برخی این موضوع رو شعار و درواقع توجیهی برای کم کاری در همه موضوعاتی که عامل فساد وانحراف در جامعه شده و به تبع اون افزایش خیانت شده  قرار میدن 

از این نظر اصلا پذیرفتنی نیست

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
اولش بگم من پسرم و قشنگ ب حرفام گوش کنید🙏 الان ازدواج کم شده و کمتر کسی تن ب ازدواج میده و چون مت ...

سیو ذهنم میکنم حرفاتو دمتگرم ک رک گفتی 👌🏻

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
من مجردم ولی واسم سواله چرا اینجورن  دلیل تنوع چیه  ؟ چرا اگ دختر زیبا زیبا مهربونی باه ...

چون تو خونشونه...مردا زود تحریک میشن من الان خودم مردم میدونم دیگه...خیالشون از بابت شما راحته ک هستین بعدش ببرونم یکی بهشون نخ میده قبول میکنن شبم بر میگردن قربون صوقه شما میرن

بله دختره فامیلش بوده درخواست داده بیا منو بگیر من عاشقتم فلان از من کوچیکترع من خودم نوزده سالمه ای ...

بعضی آقایان هم که فقط دنبال فرصت هستند در نقش

سوپرمن ظاهر بشن و یه دختر بی پناه دل شکته رو نجات بدن

حالا اگر از حال زنش بپرسید ،،،بیخبره

میدونم ولی وقتی ی مرد میره ببرون یا محل کارش خانما خودشون درخاست میدن بخدا دیدم ک میگم بعد میبینب د ...

مهم همین وقتاس‌ عشق و تعهد واقعی اینجا خودشو نشون میده 

مثل این میمونه بگی من گناه کردم چون شیطان گولم زد پس مقصر شیطانه؟ وقتی با اختیار و تصمیم خودش رفته جلو ؟

بعدشم اون زنا و دخترا کا مسئول رابطه این مرده نیستن نگران رابطه باشن خودش باید حالیش شه داره چه گندی میزنه

یه زمانی شوهرم میگفت از این به بعد پسر ها بخوان ازدواج کنند دیگه دختر دست نخورده پیدا نمیشه باید دن ...

اگه دخترا دست خورده شدن چون پسرا دست کاریشون کردن

اصلا از این ادبیات خوشم نمیاد ولی مجبور شدم بگم

بله دختره فامیلش بوده درخواست داده بیا منو بگیر من عاشقتم فلان از من کوچیکترع من خودم نوزده سالمه ای ...

والا دیگه این چیزا بر میگرده ب متعهد بودنو ذات پاک طرف...نامزد شماهم اگع مرد بود اگه شمارو دوست داشت اصلا جوابشم نمیداد...ذات بد نیکو نگردد حالا ابن دختره ن یکی دیگه ام بود میرفت باهاش

اولش بگم من پسرم و قشنگ ب حرفام گوش کنید🙏 الان ازدواج کم شده و کمتر کسی تن ب ازدواج میده و چون مت ...

جای تاسفه واقعا 

بعد جالب اینجاست این هرز پریدن ، آخر عاقبت نداره 

تهش آدم احساس پوچی و بیهودگی می‌کنه ...هر چند منم میتونم با پولدارترین پسرها بگردم و خوش باشم ولی اینکار رو نمیکنم 🙌🏻 

چون هر کسی رو در حد خودم نمی‌بینم 

پسرای خیابونی و هر-زه لایق همون ، دخترای جن*ده هستن 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
اگه دخترا دست خورده شدن چون پسرا دست کاریشون کردن اصلا از این ادبیات خوشم نمیاد ولی مجبور شدم بگم

بله منم نمی‌پسندم این ادبیات رو 

منظور اینکه دختر ها نباید خودشون رو در اختیار هرکس قرار بدن 

چرا مثل یک عروسک بی اختیار رفتار میکنند 

2706