2733
2734
عنوان

یسوال شما تو عقد که رفت امد میکردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 63 پست
والا من بهش میگم حالا درسته عقده ولی قشنگ داره دور ازجون خودشو تو نقش کوزت میزاره ، گفتم شاید من مجر ...

من ک بزور یه ظرف اب میکشیدم..برام مهم نبود حرف بزنن ...زیادم نمیرفتم .مگه خلم

من چون فامیل همسرمم...و چون شرایط مادر شوهرمو میدونم ک دوتا بچه ی مریض داره..و چون هرکاری کنم به طریق مختلف هزاااار جور تشکر میکنه و جبران، دقیقا مث خونه خودم کمک میکنم و کارم میکنم‌.

ولی تو شرایط عادی بهتره یکم متعادل تر باشه آدم ..ک لطف تبدیل به وظیفه نشه

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اینکه کار نکنه که هیچ‌کسی این مدلی نیست یه جای کارو میگیرن همه مررداهم کمک میکنن فاقد شعور نیستن ...

ولی هستن آدمایی که تو جمع های خانوادگی واااقعا هیچ کاری نمیکنن مثل یکی از خواهرشوهرای من هیچ کاری نمیکرد الانم یه جاری اومده روی اون خواهرشوهر سفیدکرده یعنی انگار گاهی چسب زدن به باسن ایشون که بااین کارش خودش ازچشم همه انداخته

من چون فامیل همسرمم...و چون شرایط مادر شوهرمو میدونم ک دوتا بچه ی مریض داره..و چون هرکاری کنم به طری ...

اره واقعااینو قبول دارم بعضا مادرا. توان ندارن و از دستشون نمیاد دیگه همه کاری بکنن و کسی هم نیست مشکلی نداره و ب طبع خب جای دیگه یا هرچی از طرف همسر طرف جبران میشه این همکاریو خیری که شده ولی خب تو جمع من منظورم بود بخاطر همین تو‌کپشن گفتم یه جای کارو بگیره بهتره چون بقیه هم هستن باید سهیم باشن حالا چه تازه عروس چه قدیمیش

🌙