2733
2734
عنوان

عجیب دلتنگممممم امشب...

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 76 پست
اون رفته پی خوشبختیش با اون دختره بدجنس فکر کنم فقط من قربانی شدم این وسط 

اون قربانیه چون زندگیشو زنِ صبورشو به یه چشم به هم زدن فروخت به اینا فکر کن و ازش متنفر شو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی آرایشگر بی‌شعور میخواد امروز هد سر بندازه تو سرت برای بند انداختن میگه کله ات بزرگه نمیره توش!! ...

عروس بلد نیس برقصه میگه زمین کجه

مردم چه پررو شدن

میگفتی باز من سرم بزرگه توی زندگی مردم نیس سالمه نه توی... مردم

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟
عروس بلد نیس برقصه میگه زمین کجه مردم چه پررو شدن میگفتی باز من سرم بزرگه توی زندگی مردم نیس سالمه ...

وقتی یهو یخ میکنی از حرف طرف ،هیچی نمیتونی بگی بهش!!آفرین خوب گفتی همش تو زندگی دیگرانه!!

2731
دریا ب ماهی گفت میرم زود بر میگردم ولی وقتی برگشت ماهی مرده بود

🤣🤣🤣🤣🤣عاشق شدی ؟حالا کی هست شاید برات برش گردوندیم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
واقعا احساس میکنم روح در بدنم نیست یجوریم

🤣همون روح در بدنت نیس اینجوری شدی روحه برگرده خوب میشی ،،،پیشنهاد میدم چند قطره وایتکس با اب قاطی کنی و بخوری بخدااااا هرچی رو دلت باشه پاک میشه

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
🤣🤣🤣🤣🤣عاشق شدی ؟حالا کی هست شاید برات برش گردوندیم

تمام بیو دی...و قوله اسا موسی عه ورزشه بی ارزشه

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
🤣همون روح در بدنت نیس اینجوری شدی روحه برگرده خوب میشی ،،،پیشنهاد میدم چند قطره وایتکس با اب قاطی ک ...

از وقتی چشام بچشات افتاد قلقه ای تو دلم ب پا شد نمیدونستم ک عاشقی اوارگی داره..و خاطر ته الی شبهای ایلام عجیب دلتنگ هست ولی و آسمان گاه کم شوانه ماه رو میبینم ک وقتی بهش نگاه میکنم نقش تو در آن کشیده شده وگرنه الان قلاقیرانو میکندم از نقش زیابی رخت

حرف یسری ادمارو باید نادیده گرفت واقعا زندگی ارزش نداره خودتونو درگیر حرف بقیه کنید حرف بقیه چه ارزشی داره وقتی که شما برای خودتون زندگی می کنید نه حرف مردم. شما قراره باشه با قضاوت ادما زندگی کنید هیچوقت نمیتونی داداش این دنیا ادماش ویژگیشون همینوه قضاوته...این دنیا از کاه کوه میسازن

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
حرف یسری ادمارو باید نادیده گرفت واقعا زندگی ارزش نداره خودتونو درگیر حرف بقیه کنید حرف بقیه چه ارزش ...

بله درسته ولی وقتی ک با حرفشون خوردت میکنن ناخودآگاه دنبال دلیل کارشون تو خودت میگردی ک آیا واقعا حرفشون راسته یا نه

اون رفته پی خوشبختیش با اون دختره بدجنس فکر کنم فقط من قربانی شدم این وسط 

همیشه ادم خوبا قربانی میشن

ولی زندگی رو ب جلو ادامه داره

بله درسته ولی وقتی ک با حرفشون خوردت میکنن ناخودآگاه دنبال دلیل کارشون تو خودت میگردی ک آیا واقعا حر ...

نمیدونم مشکلتون چیه چی بهمتون ریخته اما اینو بدونید که خود ماهستیم با حرف اونا خودمونو میکشیم نه اونا.خودمونیم که بخاطر حرف اونا روح و روانمونو میکشیم

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
از وقتی چشام بچشات افتاد قلقه ای تو دلم ب پا شد نمیدونستم ک عاشقی اوارگی داره..و خاطر ته الی شبهای ا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣ماشالله و ای دله گورا معلومه و ساعت یبار عاشق بید ،،شاعریش خب هید ،،،،ولی هرکه بوده ژنت دست کم ده گله هوو چیریده سره ولی بنظرم بدم نیست دست جمعی بیشتر خوش میگذره مه هه و منالی دوست داشتم شوی بکمه یکی چند گله زن داشتو اونم تو یه خونه هممون باشیم دور هم جمع بشیمو بخندیم🤣🤣🤣🤣

تمام بیو دی...و قوله اسا موسی عه ورزشه بی ارزشه

به به لارو دیوت دیشو هم دواره هاته سه رای لاد

نمیدونم مشکلتون چیه چی بهمتون ریخته اما اینو بدونید که خود ماهستیم با حرف اونا خودمونو میکشیم نه اون ...

بله ولی من کاری رو ک نیستم بدم میاد بهم بگن اونکارو انجام دادی

2706