2733
2734
عنوان

عجیب دلتنگممممم امشب...

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 76 پست
بعضی وقتا باید بگذری از اون چیزی که دوستش داری وگرته چنان ضربه ای از همون دور از جونت میخوری که درست ...

نمی‌کنم الان جدا شدیم پنج ماهی میشه ولی میبینمش بیرون چنان ضربه رو که خوردم تموم شد به هیچ مردی اعتماد نمیکنم نمیتونم اعتماد کنم به همشون مشکوکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه واقعا دلم نیاد کسی رو ناراحت کنم،من واقعا وایبر مثبت دارم تو هر جمعی نمیدونم بعضی ها به قول دوست ...

چون ادم مهر طلبی هستی واسه همینه دوست داری هم همه کنارت باشن هم عیباتو بگن هم سکوت کنی 

اینجوری فقط اسیب میبینی و باید رو عزت نفست کار کنی 

قرار نیس با جنگو دعوا حرف بزنی که

محترمانه از خجالت طرف دربیا

نمی‌کنم الان جدا شدیم پنج ماهی میشه ولی میبینمش بیرون چنان ضربه رو که خوردم تموم شد به هیچ مردی اعتم ...

اعتماد اشتباهه بی تفاوت باش محل نذار میگذره عزیزم هممون تجربه کردیم و تو شرایطش هستیم اما چه میشه کرد قوی باش و محکم

اعتماد اشتباهه بی تفاوت باش محل نذار میگذره عزیزم هممون تجربه کردیم و تو شرایطش هستیم اما چه میشه کر ...

ازدواج کرده بودیم آخه آدم اعتماد. نکنه چیکار کنه می‌گفت دوست دارم فکر نمی‌کردم بعد ازدواج اینطوری بشه 

چشم سعی میکنم همین باشم ممنون خیلی کلافه بودم از دستش امروز

بی بلا عزیزم. مراقب خودت باش.

متاسفانه ما خانوما هوای همو نداریم اگه داشتیم دنیا گلستون میشد همش ایراد میگیرن از بقیه اخه تو چیکار داری بندتو بنداز چرا توهین میکنی ای بابا.

من اگه جات بودم بش میگفتم ای کاش کنار بند انداختنت یکم تربیت و شعور داشتی و پامیشدم میرفتم واسه همینه مردا انقدر زبونشون دراز شده چون ما زنا رحم نداریم به خودمون.

2706