2733
2734
عنوان

کیا شاغلن و بچه دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 37 پست
اره افرین قشنگ میتونم بفهمم که از خوابم خیلی زده میشه🥲

بهرحال شاغل بودن سختی داره و نیاز هست بیشتر فعالیت کنی و از بدنت کار بکشی

توصیه ام به شما اینه خیلی از نظر تغذیه ی خوب به خودت برس چون هرچقد شما از نظر سلامتی اکی تر باشی سختی ها برات به حداقل میرسه

همیشه غذای خوب بخور

به زیباییت برس

تا میتونی خواب کافی داشته باش

بهرحال شاغل بودن سختی داره و نیاز هست بیشتر فعالیت کنی و از بدنت کار بکشی توصیه ام به شما اینه خیلی ...

مرسی عزیز دلم سعی میکنم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشبحالت عزیزم بسلامتی من گاهی ۱ تومن میده گاهی ۲ بدیش اینه پایه حقوق ثابت نیس

اره ثابت باشه خیلی خوبه 

ایشالله که روز ب روز موفق تر بشی💋💋💋

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

من دیگه شنبه تا چهارشنبه رو ۶ صبح بیدار میشم کارام رو میکنم تا ۱۲ نیم بعد بچمو میزارم مهد میرم سراغ سرکارم حدودا ۴ ساعت 

هفته ای دو بار هم کلاس میرم 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
من دیگه شنبه تا چهارشنبه رو ۶ صبح بیدار میشم کارام رو میکنم تا ۱۲ نیم بعد بچمو میزارم مهد میرم سراغ ...

در هفته خوبه 

من باید هروز برم از ساعت ۴ تا ۹ 

فعلن ک مریض شدم افتادم نتونستم برم امروز از شنبه میرم ایشالله

در هفته خوبه  من باید هروز برم از ساعت ۴ تا ۹  فعلن ک مریض شدم افتادم نتونستم برم امروز ...

منم هر روزه خب انشالا خوب شی

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.