2733
2734
عنوان

جاری کثافتم نیومده دنبال بچه هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بگو پول نمیدیم بهتون‌.

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
چون قرار هست خرج بچشم از ما بگیره لابد ، در حالی که خودم برای بهتر شدن اوضاع مالیمون قید بچه دار شدن ...

این نه ناراحتی داره نه تاپیک زدن نده و تمام

جایی سرمایه گذاری کن یا الکی بکو برای فلان جا پول گذاشتیم تمام

استاتر ناراحت نشی ولی مشکل و ناراحتی شما این نیست چون این حل شدنیع

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731
نه دقیقا نوشتم که ، پول از ما میگیرن 

تا الان گرفته ؟! بعد زور گرفته ؟! ندید

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
این نه ناراحتی داره نه تاپیک زدن نده و تمام جایی سرمایه گذاری کن یا الکی بکو برای فلان جا پول گذاشت ...

شوهرم طلامو فروخت خرج رهن خونه اینا کرد ، خرج زندگیشون رو ما داریم میدیم 

خوب اگر خرج از اسی نگیر اصلا تو عقد بچه بیار مهم نیست ک    

همون دیگه اصلا بگیره مگه زور میکنه ندن بهش 

دیده مادر شوهرم پنج ساله داره بهم میگه بچه بیار ، خودش رو انداخته وسط که من بچه میارم ، اصلا ده تا ب ...

قدرت نه گفتن داشته باشید، کمک بیجا نکنید، فحش و ناسزا هم به جاری ندید 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

دوس ندارین کمک نکنید

بعدم کسی برا بچه دار شدن پس انداز میکنه مگه؟؟

اگه خونه و‌ماشین و شغل دارین بیارین دیگه!

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

شما شوهرتو سر عقل بیار 

جاریو ول کن 

شوهرت باید درست شه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706