2733
2734
عنوان

خونه مادرشوهرم یه کار اشتباه کردم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1899 بازدید | 98 پست
بله عزیزم برای افرادی که فشار دارن حتی یکبارم باعث بالارفتن فشار خونشون میشه اسی جان خیلی اشتباه کر ...

ممنون عزیزم کاش جمله آخرت رو نمیگفتی😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی خیلی دوست داشتنی هستی 🥲💖 نمیدونم ولی واقعا به دلم نشستی  برات بهترینا رو آرزو میکنم

عزیزدلم ممنونم که تو تاپیک خودت منو ریپلای نکردی

قربون محبتت عزیزم شما لطف داری🌹

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
عزیزدلم ممنونم که تو تاپیک خودت منو ریپلای نکردی قربون محبتت عزیزم شما لطف داری🌹

واقعا همین طوره که میگی اگه ببینیشون متوجه میشی🥰

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
😄با اون یک دفعه طوری نمیشه

خداروشکر صبح ازشون خبر گرفتم حالشون خوب بود

واقعا همین طوره که میگی اگه ببینیشون متوجه میشی🥰

لیلی جان اشتباهی منو ریپلای کردی

ولی منو ببینه پشیمون میشه

لیلی جان اشتباهی منو ریپلای کردی ولی منو ببینه پشیمون میشه

عه راست میگی😅

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
خداروشکر صبح ازشون خبر گرفتم حالشون خوب بود

خوب خدا رو شکر

ثودک هوای پدر شوهرت داشته باش 

خیلی چهرش من رو یاد مرحوم پدرم مینداخت

ببخش گلم اگه ناراحتت کردم انشالله صدوبیست سال عنر باعزت داشته باشن😘😘

نه عزیزم لازم به عذرخواهی نیست 

حق داشتی شما

قربون محبتت

خوب خدا رو شکر ثودک هوای پدر شوهرت داشته باش  خیلی چهرش من رو یاد مرحوم پدرم مینداخت

خدا پدرت رو بیامرزه عزیزم

هوای مادرشوهرم رو نداشته باشم😉

انشاالله چیزیشون نمیشه اونم با یه بااااااااار

صبح باهاشون تماس گرفتم و از حالشون خبر دار شدم خداروشکر خوب بودن😄 به هرحال ممنونم از لطف تون

2706